Juniorki MOS Wola wygrały pierwszy mecz w play-off.

Juniorki MOS Wola wygrały 3:0 z MKS MOS Pruszków w pierwszym meczu play-off. Jest to dobra zaliczka przed meczem rewanżowym w Pruszkowie. Zwycięzca dwumeczu awansuje do półfinału Mistrzostw Mazowsza.

Nasze juniorki jedną nogą w czwórce na Mazowszu.

Po nieciekawym meczu, trwającym zaledwie 49 minut, nasze juniorki zwyciężyły w trzech setach z MKS MOS Pruszków.

Zawodniczki trenera Stanisława Lizińczyka były drużyną zdecydowanie lepszą o czym świadczą wyniki w poszczególnych setach (25:15; 25:18; 25:14). Jednak na boisku nie widać było pełnego zaangażowania. Dużo błędów w zagrywce i w ataku.

Przed środowym meczem w Pruszkowie zaliczka zdobyta w dzisiejszym spotkaniu zdaje się być wystarczająca do awansu do Półfinałów Mistrzostw Mazowsza.

Wyróżniającą się zawodniczką w tym spotkaniu była libero naszej drużyny Agnieszka Kobus. Nieźle zaprezentowała się, po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, Katarzyna Dąbrowska, którą trener w tym meczu wpuszczał na krótkie zmiany, troszcząc się o jej zdrowie. W tym spotkaniu na boisku miały możliwość zaprezentować się wszystkie zawodniczki.

Spotkanie sędziowali: Klepacz Krzysztof, Wirkowska Dorota, Walczak Waldemar

Skład MOS Wola: Aleksandra Przepiórka, Anna Kunysz, Magdalena Draganiak, Karolina Cichocka, Agnieszka Pietrzyńska, Kamila Grzeszczak, Agnieszka Kobus (libero) oraz Paulina Kowalewska (kapitan), Katarzyna Dąbrowska, Marta Wypychowska

Skład MKS MOS Pruszków: Binkiewicz, Bratman, Włódarczyk, Bratman, Nasiłowska, Różanka (kapitan), Zygnerska, Maciejek