Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn ze Stoczniowcem w Gdańsku.

Siatkarze MOS Wola wygrali 3:0 ze Stoczniowcem Gdańsk w meczu II ligi na wyjeździe. Zwycięstwo lidera rozgrywek było wyraźne ,a warto odnotować debiut dwóch juniorów MOS-u Mariusza Schamlewskiego i Konrada Nassalskiego.

Siatkarze MOS Wola wygrali 3:0 ze Stoczniowcem Gdańsk w meczu II ligi na wyjeździe. Zwycięstwo lidera rozgrywek było bardzo wyraźne , a warto odnotować debiut dwóch juniorów MOS-u Mariusza Schamlewskiego i Konrada Nassalskiego.

Stoczniowiec Gdańsk - MOS Wola Warszawa 0:3 (19:25)(10:25)(17:25)

Skład MOS Wola: Drabkowski, Pawlewicz, Iliński, Sutyniec, Korpak, Żuber, Żurek (libero) oraz Schamlewski, Nassalaki, Szulc.

Siatkarze MOS Wola mieli we wszystkich setach wysoką przewagę i trener Piotr Szulc wprowadził do gry dwóch debiutantów w II lidze w tym sezonie, środkowego Mariusza Schamlewskiego i przyjmującego Konrada Nassalskiego, który już debiutował w II lidze w poprzednim sezonie jako kadet.

W drugiej partii piękną serią zagrywek popisał się Paweł Sutyniec i siatkarze z Woli wygrali seta bardzo wysoko 25:10.

Jutro siatkarze MOS Wola zagrają awansem drugie spotkanie ligowe , tym razem z Czarnymi Pruszcz Gdański.