Ależ to był mecz, ale emocje i radość pomeczowa.

Faza play – off kadetek a w rolach głównych: młodziczki MOS WOLA Victoria Lubowidz grające w lidze kadetek i rywal - Sparta Warszawa. Dzisiejsze spotkanie po emocjach na boisku wygrywamy 3-2 , grając na parkiecie rywalek. Drugi z dwumeczu zagramy w świątyni siatkówki przy Rogalińskiej 2. Lubimy takie emocje!!!! Trzymamy kciuki za nasze siatkarki i niech w sobotę będzie NIEDZIELA !!!

Od rozpoczęcia pierwszej partii siatkarki z Woli, dyktują swój styl gry stawiając rywalki w pozycji obrony.W secie wyróżnia się Asia Barosiewicz, która swoją zagrywką nabijała punkty dla swojej drużyny. Cały zespół gra na skupieniu popełniając pojedyncze tylko błędy.
Początek drugiego seta dobrze rozpoczęły przeciwniczki, mamy kłopoty z przyjęciem zagrywki i
w obronie. Spartanki grają bardziej czujnie i znacznie podnoszą poprzeczkę gry. Ostatecznie zapisując seta drugiego na swoje konto.
Trzecia odsłona rozpoczyna się nie najlepiej dla Wolanek. Seria błędów własnych pozwala wypracować pięciopunktową przewagę przez gospodynie meczu. Czas dla zespołu bierze trener Krukowski (2-7). Przy zagrywce Mai Dacy doprowadzamy do wyrównania po 19. Zdobywając 21 pkt pierwszy raz w tym secie wychodzimy na prowadzenie. Spartanki doprowadzają do wyrównania po 21. Końcówka seta trzeciego jest niezwykle wyrównana i dramatyczna, ale to rywalki wychodzą zwycięsko (25:21).
Siatkarki z Woli znajdują się w bardzo trudnej sytuacji i aby grać dalej musiały zawalczyć o 4 partię . Rozpoczynają przeciwniczki od błędu zagrywki a po chwili Asia podnosi wynik 0:2. Po kilku-punktowej przewadze , przeciwniczki doprowadzają do remisu po 10. Przy zagrywce Mai ponownie odskakujemy na kilka punktów by znowu zobaczyć remis po 13 a potem kolejny po 16. Druga połowa czwartej partii niezwykle nerwowa i waleczna przez oba zespoły. Dawno nie było tylu emocji na parkiecie, ale odbudowały się Mosowianki i doprowadziły do wyrównania w setach po 2 i do tie breaku.
Punk za punt graja dwa zespoły, zmianę boisk robimy przy prowadzeniu 8-6 przez Spartę. Druga połowa należy absolutnie dla siatkarek MOS WOLA Victoria Lubowidz. Wygrywamy tie braka
i całe spotkanie 2-3. W sobotę drugie spotkanie w ramach dwumeczu play- off kadetek.
Gratulacje „babeczki”

Komentarz Dominiki Kiszelewskiej: „...Kolejny bardzo emocjonujący mecz w naszej przygodzie z ligą kadetek. Dzisiejsze spotkanie z ESPES Sparta Warszawa miało dramatyczny przebieg . Wygrana 3:2 w pełni oddaje wydarzeniom na boisku. Przeciwniczki zawiesiły bardzo wysoko poprzeczkę . Nasza gra mimo iż momentami nie wyglądała najlepiej to z bardzo trudnego terenu wywozimy korzystny wynik przed sobotnim rewanżem. Dzisiejszy mecz to nauka i czytanie gry przeciwnika przez co było wiele zwrotów akcji, ale lekcja , którą dzisiaj wynieśliśmy na pewno przełoży się na naszą dyspozycje w spotkaniu rewanżowym , w którym pokażemy się z dużo lepszej strony...”

Sparta Warszawa – MOS WOLA Victoria Lubowidz 2 -3 (18:25)(25:23)(25:21)(19:25)(14:16)

Skład zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Bartosiewicz Joanna , Kiszelewska Dominika, Jackiewicz Zosia, Czajkowska Zosia , Daca Maja, Wydmańska Maja, Szkaradek Gabrysia , Buczyńska Maja, Zielińska Oliwia , Jaroń Oliwia, Gajewska K , Bartosiewicz A, Serdak Maja ,

Trenerzy: Krukowski Radosław, Kubkowski Artur, Bartosiewicz Bartosz