Kadeci MOS Wola wygrali z MKS MDK w lidze mazowieckiej.

Pierwsza drużyna kadetów MOS Wola trenera Piotra Najmowicza wygrała 3:0 mecz wyjazdowy z MKS MDK Warszawa w pierwszej lidze kadetów na Mazowszu.

W piątek 31.10.2008r. odbył się kolejny mecz w lidze kadetów pomiędzy MDK Warszawa a UMKS MOS Wola Warszawa.
Gospodarze tego meczu okazali się bardzo gościnni i MOS wygrał gładko w trzech setach.

MKS MDK Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (13:25,17:25,14:25)

MOS Wola: M. Michalak, P. Smoliński, M. Biernat, T. Urbański, J. Linka, K. Szala oraz B. Strzeżek (libero), R. Nikonowicz, J. Wiliński, W. Mazowiecki, B. Ćwikła

MKS MDK: M. Górski, D. Nowak, M. Miktus, P. Dziadul, M. Grabski, S. Perkowski oraz S. Kwiatkowski (libero), M. Pietrzak, K. Grzybowski, D. Kalbarczyk, R. Jarkiewicz

Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando gości z Woli. Zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone, a cały mecz trwał zaledwie 54 minuty.