Kadetki MOS Wola przegrały w Legionowie.

Drużyna kadetek MOS Wola przegrała 0:3 mecz z Legionovią na wyjeździe, w ramach rozgrywek pierwszej ligi na Mazowszu.

Kadetki rozegały kolejny mecz ligowy w ramach Mistrzostw Mazowsza. Tym razem grały na wyjeździe z drużyną LTS Legionovia.
Pierwszy set to wyrównany pojedynek, z którego zwycięsko wyszły gospodynie. Od drugiego seta coś się zacięło w grze mosowianek i zaczęły gubić najprostsze piłki, zupełnie nie było przyjęcia. Mimo czasów i zmian zawodniczek niestety nic się nie zmieniło w stylu gry naszych dziewcząt, podobnie było i w trzecim secie. Ostatecznie wysoko zwyciężyły dzięwczęta z Legionowa.

LTS Legonovia - MOS Wola Warszawa 3 - 0

Skład UMKS MOS Wola : Agata Borońska (kapitan), Gabriela Jankowska, Katarzyna Sarnecka, Aleksandra Otto, Agnieszka Doniek, Aneta Wiśniowska, Agnieszka Kobus, Joanna Brodziak (libero), Joanna Moczulska, Anna Suska, Monika Grzywacz, Agata Dąbrowska.