Srebrne dziewczyny MOS Wola Victoria Lubowidz!

W dniach 9/10 stycznia 2021 roku odbył się turniej towarzyski którego gospodarzem był zespół Łaskovia Łask. W Łasku zjawiło się aż 12 zespołów z różnych zakątków kraju. Turniej został podzielony na 2 fazy: grupową (2 grupy po 6 zespołów) i pucharową. OGÓLNOPOLSKI NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZICZEK - ŁASKOVIA CUP 2021 dla zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz był elementem przygotowawczym w trakcie trwającego obozu dochodzeniowego.

Trenerzy mogli sprawdzić formę naszych zawodniczek i wyciągnąć wnioski.

Relacja Mai Dacy: "...Z grupy wychodzimy bez straty seta, ogrywając wszystkie zespoły 2:0. W półfinale trafiamy na gospodarzy. Zmotywowane wychodzimy do walki. Pomimo trudnych warunków, jakie postawił nam przeciwnik wychodzimy ze spotkania zwycięsko (2:1). Finał zagraliśmy z drużyną Joker Świecie. W pierwszym secie gra punkt za punkt, aż do końca i nasze błędy przy grze na przewagi doprowadzają do wyniku 24:26 dla przeciwniczek. Zaczynamy drugi set lekko poddenerwowane z chęcią grania tie-break’a, jednak nie poszło po naszej myśli, zostajemy wielokrotnie zablokowane i tracimy pewność siebie. Kilka pomyłek przy rozegraniu i przyjęciu, skutkuje rosnącą przewagą punktową Joker’a. Całe spotkanie przegrywamy 0:2. Pomimo przegranej, dziękujemy trenerom, zawodniczkom i kibicom przed ekranami telefonów. Co cieszy nasze zawodniczki zostały wyróżnione na tle całego turnieju;