Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Srebrne dziewczyny MOS Wola Victoria Lubowidz!

W dniach 9/10 stycznia 2021 roku odbył się turniej towarzyski którego gospodarzem był zespół Łaskovia Łask. W Łasku zjawiło się aż 12 zespołów z różnych zakątków kraju. Turniej został podzielony na 2 fazy: grupową (2 grupy po 6 zespołów) i pucharową. OGÓLNOPOLSKI NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZICZEK - ŁASKOVIA CUP 2021 dla zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz był elementem przygotowawczym w trakcie trwającego obozu dochodzeniowego.

Trenerzy mogli sprawdzić formę naszych zawodniczek i wyciągnąć wnioski.

Relacja Mai Dacy: "...Z grupy wychodzimy bez straty seta, ogrywając wszystkie zespoły 2:0. W półfinale trafiamy na gospodarzy. Zmotywowane wychodzimy do walki. Pomimo trudnych warunków, jakie postawił nam przeciwnik wychodzimy ze spotkania zwycięsko (2:1). Finał zagraliśmy z drużyną Joker Świecie. W pierwszym secie gra punkt za punkt, aż do końca i nasze błędy przy grze na przewagi doprowadzają do wyniku 24:26 dla przeciwniczek. Zaczynamy drugi set lekko poddenerwowane z chęcią grania tie-break’a, jednak nie poszło po naszej myśli, zostajemy wielokrotnie zablokowane i tracimy pewność siebie. Kilka pomyłek przy rozegraniu i przyjęciu, skutkuje rosnącą przewagą punktową Joker’a. Całe spotkanie przegrywamy 0:2. Pomimo przegranej, dziękujemy trenerom, zawodniczkom i kibicom przed ekranami telefonów. Co cieszy nasze zawodniczki zostały wyróżnione na tle całego turnieju;

najlepsza zawodniczka zespołu- Joanna Maria Bartosiewicz

najlepsza blokująca- Zofia Jackiewicz

najlepsza broniąca- Jagoda Anna Salbert..."

Skład zespołu MWVL; Daca M. (K), Jackiewicz Z., Buczyńska M., Ornoch N., Wydmańska M., Czajkowska Z., Bartosiewicz J., Gajewska K., Zielińska O., Jaroń O., Kiszelewska D., Wyszkowska K., Bartosiewicz A. (L), Salbert J. (L) sztab trenerski; Krukowski R., Kubkowski A., Bartosiewicz B.

Kolejność końcowa
1. Joker Świecie
2. MOS Wola Warszawa Victoria Lubowidz
3. Łaskovia Łask
4. UMKS Tuszyn
Gratulacje dla zespołu, zawodniczek, trenerów .

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry