Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zwycięstwo Kadetów MOS Wola II na koniec rundy zasadniczej

Wygraną zakończyli rok nasi kadeci. W ostatniej kolejce na wyjeździe zespół trenera Konrada Copa wygrał z Ostrołęką 3:2.

Mecz podsumował trener Konrad Cop: "Cieszymy się, że sprawiliśmy sobie prezent na święta i dobrze wejdziemy w Nowy Rok. Źle zaczęliśmy mecz, ale w miarę upływu czasu zaczęliśmy się rozkręcać. Dzielnie walczyliśmy, aby ominąć grę w playoutach. Drugą rundę mieliśmy naprawdę przyzwoitą. U zawodników widoczny jest postęp, grają już dużo odważniej ze starszymi kolegami. Zabrakło nam jeszcze doświadczenia. Liczę, że solidna praca w Nowy Roku sprawi, że sprawimy niespodziankę w play offach. Chciałem podziękować trenerowi Damianowi Włochowi za dobrą współpracę i naszemu absolwentowi Frankowi Melaniukowi, który zaczął wspierać nas statystycznie. Nieocenione jest zaangażowanie naszego kamerzysty pana Marka Żabickiego, dzięki któremu rodzice i znajomi mogą śledzić poczynania swoich pociech na meczach w tym niełatwym czasie. Chciałem życzyć wszystkim zdrowych, radosnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia"

UKS Olimp Ostrołęka - MOS Wola II Warszawa 2:3 (25:14, 23:25, 25:21, 15:25, 8:15)

Skład MOS Wola: Nowik A. (kapitan), Tomal B., Pawlak W., Walenciak D., Szlachcikowski F., Siekierski F., Borkowski D., Mioduszewski O., Dolecki W., Cieślik G., Duda M., Żabicki O. (libero), Gotowicki D. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry