Waleczny turniej Młodziczek MOS WOLA

To już trzeci turniej młodziczek z udziałem 3 reprezentacji MOSu: MOS WOLA Victoria Lubowidz, MOS WOLA II, MOS WOLA III. Utrzymujemy pozycję lidera w I lidze, W II lidze ugruntowana pozycja Młodziczki II , bez zmian również podopieczne trenerki Kowalskiej w VI lidze

To już trzeci turniej młodziczek z udziałem 3 reprezentacji MOSu: MOS WOLA Victoria Lubowidz, MOS WOLA II, MOS WOLA III. Utrzymujemy pozycję lidera w I lidze, W II lidze ugruntowana pozycja Młodziczki II , bez zmian również podopieczne trnerki Kowalskiej w VI lidze

Podopieczne trenerów Krukowski – Kubkowski - Bartosiewicz przez dwa dni turnieju przeszły jak burza. Wygrały mecze z OTPS Nike Ostrołęka I, UKS Atena I Warszawa, KS Metro Warszawa I i LTS Legionovia I. Zatrzymał ich GLKS Nadarzyn z którym siatkarki z Woli uległy w trzecim secie. Ostatni mecz w ich dwudniowym turnieju i kryzys w pierwszym secie siatkarek MOS WOLA Victoria Lubowidz, wygrana w drugim i przegrana tie breaku. Trzeba przyznać że ich rywalki grały dzisiaj naprawdę dobrze. Nasze dziewczyny jednak ciągle na czele tabeli końcowej, a prysznic na koniec turnieju młodziczek motywujący.

Skład zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Czajkowska Z., Wydmańska M., Buczyńska M., Jackiewicz Z., Daca M.(K), Bartosiewicz A, Tereszczuk J., Kiszelewska D. , Jaroń O., Wyszkowska K, Bartosiewicz J., Gajewska K , Zielińska O., Salbert J.(L), Serdak N.(L)

Skład trenerski: Kubkowski - Krukowski - Bartosiewicz

Bardzo mało zabrakło Młodziczkom II do awansu, zabrakło trochę szczęścia i doświadczenia. Zajmują ostatecznie w tym turnieju 3 miejsce w tabeli a na trwałe zapisze się w pamięci set drugi z Krótką Mysidło. Jak powiedział trener Patriak:” pierwszy w jego trenerskiej karierze tak długi set, niewiele brakowało do wygrania bo dziewczęta nie wykorzystały dwóch piłek meczowych. 38:40 po niesamowitej walce obydwu zespołów. Zimniejszą głowę zachowały do końca rywalki i to one ostatecznie cieszyły się ze zwycięstwa. My zapamiętamy ten set na bardzo długo ;). Gramy dalej w II lidze.

Wyniki:
Mos - Sparta 1:2
Mos- Wyszków 1:2
Mos- Płock 2:0
Mos- Mysiadło 1:2 ( w 2 secie wynik 38:40)
Mos: Saska 2:0
Trener : Janusz Patriak

Natasza Ornoch (K) Zuzia Zielińska Ania Dorywalska Natalia Frączkowska Alicja Kulik Marysia Kaczmarczyk Ola Chyska (L) Oliwia Olszyńska (L) Maja Kołak Oliwia Ziąbska Helena Kozłowska Gabrysia Wójtowicz Natalia Jastrzębska Zuzia Skwarksa

Młodziczka III zakończyła turniej weekendowy z dodatnim bilansem wygrywając dwa mecze i przegrywając jeden. Pozostają więc ciągle w VI lidze zbierając doświadczenie. Widać z meczu na mecz progres. Uczą się prześwietlać przeciwniczki młode siatkarki z Rogalińskiej. Atmosfera zespołu budująca i co najważniejsze - dziewczyny ciągle głodne grania.

Skład: Wydmańska, Kulka, Osóbka, Korneluk, Kałkowska, Kazuro, Gulbinowicz, Zając, Wiciak, Wysocka, Grudzień, Peterlik, Drwięga