Przegrywamy 0-3 na wyjeździe z LTS em.

Wyrównana gra w każdym secie, ale końcówki tych setów należą do przeciwniczek. Nie potrafiliśmy wykorzystać przewagi w drugim secie a maszynka do zdobywania punktów LTS rozkręca się na końcówkach setów. Ulegamy w 3 setach bo bardzo ładnej grze .

Na początku pierwszego seta zatrzymuje nasze Mosowianki blok Legionovii, od czasu do czasu mamy kłopoty z przyjęciem piłki, rywale łapią nas na 8-9 metrze . Gra z błędami własnymi przeplatała się z dobrymi fragmentami w wykonaniu juniorek z Rogalińskiej. Rywalki odsłaniają swoje słabsze punkty również, wtedy wykorzystujemy zdobywając kolejne punkty (14:15)(15:15)(15:16) Łapią nas na środku pola, (17-16)(18-16) i czas dla MOS WOLA. (19-17)(20-18) po potężnym ataku Olgi. W końcówce błąd nieporozumienia kosztuje nas kolejny stratny punkt (20-19) (22-19)(23-19) i drugi czas dla MOS WOLA. (25-19)

W drugą partię lepiej wchodzą gospodynie (2-0). Dochodzimy do remisu po 3 przy zagrywce Ewy Kwiatkowskiej, która zdobywa jeszcze 4 punkt a po grze zespołu zrobiło (4-7 )się dla MOSu. (4-8) i czas dla LTS. Świetne rozegranie zakończone wciśnięciem piłki w bok zdobywamy 9 punkt. (5-9)(5-10). Odrabiają przeciwniczki kolejno 3 punkty (8-10). Trener Lizińczyk bierze czas dla zespołu. Brak asekuracji za postawionym podwójnym blokiem i kruszeje przewaga Mosowianek. (9-10). Po zagrywce Patrycji Malinowskiej (10-12). Ola Bazga zdobywa 13 pkt. (12-13) Zbyt wysunięta Libero do przodu i równowaga po 13. Ola Bazga zdobywa punkt z zagrywki, niestety za chwilę błąd w asekuracji Mosowianek . (14-15)(14-16) Olga Sawicka częstuje Legionowianki swoim nieprzewidywalnym atakiem (14-17). Tracimy kolejno 3 punkty i dajemy się dogonić LTS owi. Gra na remisy w końcowej części drugiego seta (17-17)(18-18)(19-19) Od 20 punktu gra toczy się pod dyktando rywalek , które zdobywają kolejno 5 punktów i wygrywają drugą partię (25-19).

Pierwszy punkt dla Mosianek. Dziewczęta walczą o każdą piłkę sprawdzając gładkość parkietu (2-1)(2-2)Przewaga dwupunktowa LTS (4-2) i niestety rośnie(6-2) . Reaguje trener Lizińczyk. Tempo gry po stronie MOSu spadło (7-3) co odzwierciedla wynik (10-2)(10-3). Kolejny punkt po zagrywce Ewy Kwiatkowskiej (10-4). (12-5) (12-5) Nie budujemy muru i dajemy Legionowiankom pole do ataku (13-6)(14-6)(14-7)Obudziły się siatkarki z Woli podnosząc swój wynik (9-15) Brakuje ciągle skutecznego bloku po stronie MOSu. (18-9) i czas dla MOS WOLA. (18-10) i po zagrywce Julki Kabali skutecznie zdobywamy punkt po ataku. W dalszej części seta dziewczyny grają jakby bez wiary, że da się odrobić różnice punktową (19-12)(20-12)(21-12)(22-12)(22-13)(22-14)(23-16)(24-16). Kończymy set puszczając piłkę w aut i tym samym ulegamy w całym spotkaniu 3-0 na wyjeździe.

Skład MOS WOLA: Julia Kabala, Olga Sawińska, Amelia Malec, Ewa Kwiatkowska, Patrycja Kabala, Julia Rostkowska, Zuzanna Czarnocka, Patrycja Malinowska, Aleksandra Bazga, Nikola Kozicka, Małgorzata Krupińska