Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Mikołajkowy turniej Minisiatkówki w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dużo grania i tym samym zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności podczas rywalizacji "dwójeczek" i "trójeczek" w Nowym Dworze Mazowieckim.

Po cztery zespoły w kategorii "2" i "3" rywalizowało dzisiaj w hali NDM. W dwójeczkach ponownie chcrzest siatkarski przeszły 3 minisiatkarki: Tomasiak Zuzia, Gentiletti Sofia oraz Karolinka Sidorenko.  Trenerka postawiła za cel wdrożenie do gry i pomoc nowicjuszkom wieć postawiła na eksperymentalne składy dobierając bardziej z mniej doświadczonymi. W turnieju wyróżniała się dzisiaj Dąbrowska Inga, która kiwała i plasowała piłki zdobywając kolejne punkty oraz towarzysząca jej Michalska Karolinka , która zapowiada się na dobrą rozgrywającą w przyszłości. Wśród debiutów zaskoczyła bardzo pozytywnie Sofia Gentiletti, waleczna , szybko reagująca i z żyłką siatkarską. Z meczu na mecz coraz śmielej sobie poczynała w polu, punktowała wprowadzając piłkę do gry zaskakując każdorazowo rywalki. Najmłodsza siatkarka Karolinka również pokazała, że w przyszłości będzie mocnym punktem obrony w zespole.  Postawa Leny Łukasiewicz jako dobrego obserwatora tego co się dzieje na boisku przeciwnika i szybka jej reakcja napawa nadzieją , że w przyszłosci  w polu gry będzie królować  - to ona najczęściej kończyła piłki  grając w parze z Jagodą Okłą.  Wszystkie dziewczyny zrobiły duży postęp w swoich umiejętnościach, nie zmienia to faktu , że czeka nas ciągle dużo pracy treningowej. 

Najlepiej na turnieju wypadła dwójka  Filipowiecz  Lena - Witkowska Basia , które przegrywajac pierwszy mecz trochę pokrzyżowały sobie plan gier, ale w sumie wypadły dobrze i rozegrały ładne mecze. 

Skład zespołu dwójek: Okła Jagoda, Łukasiewicz Lena, Tomasiak Zuzia, Malinowska Lena, Witkowska Basia, Michalska Karolina, Filipowicz Lena, Dąbrowska Iga, Knop Zosia Gentoletti Sofia, Sidorenko Karolina. 

"Trójeczki " MOS WOLA również pokazały sie z coraz lepszej strony. Na boisku wyróżniały się : Jankiewicz Ada ,  Julka Zych , Oleksiuk Lena oraz Zosia Kulka. 

Skład trójek MOS WOLA: Fukowska Dagmara, Dąbrowska Natalia, Jankiewicz Ada, Kulka Zosia, Myszak Lena, Szymańska Marta, Tereszczuk Paulina, Wąsik Jagoda, Zych Julka, Oleksiuk Lena, Wojtysiak Matylda, Zalewska Maja, Wyszomirska Maja

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.3759995840725950/3759992654059602/

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry