Mos Wola Victoria Lubowidz zawalczy w dwumeczu o awans do 1 ligi kadetek.

Dzisiejsze założenia zostały spełnione. Nie stawialiśmy się w roli faworyta, jednak wyniki mówią same za siebie.

Po raz kolejny już MOS WOLA Victoria Lubowidz udowadnia jak silną jest drużyną, nie tylko na boisku, ale i po za nim. Świadczą o tym wyniki z korzyścią dla nas (3:2;3:0).

W pierwszym meczu z GLKS Nadarzyn zaczynamy dość nie pewnie, mylimy się wielokrotnie przez co rośnie przewaga przeciwniczek w setach (2:0). W trzeciej partii spotkania wychodzimy zmotywowane i jak to trener Radek mówi: ,,...za nami jest tylko przepaść, a przed nami zwycięstwo”. Do końca spotkania Mos trzyma rękę na pulsie i kontroluje grę od przyjęcia, aż po atak. Nasza skuteczna gra na zagrywce jak i w obronie powoduje, że wygrywamy tie-break i kończymy spotkanie wynikiem 3:2 dla nas.

Drugi i zarazem ostatni mecz gramy z Ateną Warszawa. Tutaj już wyraźnie widać było liderów spotkania, czyli MOS WOLA Victoria Lubowidz. W każdym secie odskakujemy od przeciwniczek na bezpieczną, kilku punktową przewagę. Trener może pozwolić odpocząć ,,pierwszo-składowym” zawodniczkom i dać pograć reszcie.

Oby zapał i chęci do gry towarzyszyły nam przez cały czas, bo w tym sezonie chcemy walczyć o najwyższe cele.

Skład MWVL; Daca M. (Kapitan), Buczyńska M., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Ornoch N., Gajewska K., Bartosiewicz J., Wydmańska M., Czajkowska Z., Jaroń O., Kiszelewska D., Szkaradek G., Salbert J. (L), Serdak N. (L)