Tym razem ulegamy w pojedynku z Metrem.

Wyrównany pojedynek dwóch czołowych zespołów I Mazowieckiej Ligi Kadetów. Mecz rozstrzygnięty w tie break'u. Niestety nie dla nas.

Losy meczu w pierwszych dwóch setach układają się na korzyść przeciwników. W grę  kadetów z Rogalińskiej wkrada od czasu do czasu nieporozumienie a stracone punkty odrabiamy mozolnie. Obserwować też możemy świetne fragmenty dry podopiecznych trenera Kellera jak skuteczny potrójny blok stanowiący dla przeciwników mur nie do przejścia. Stasiek Chaciński nie pozostawiał rywalom złudzeń co do tego, kto rządzi nad siatką. Pomimo dobrej gry siatkarzy z Woli dwa pierwsze sety zapisują na swoje konto przeciwnicy.
Trzecia partia zdecydowanie należy do MOSu, pomimo nie najlepszego wejścia w mecz. Potrafimy jednak konsekwencją dojść rywali a w końcowej partii seta odskakujemy na 5 punktów i kontrolując grę wydłużamy losy meczu Metro – MOS. W tym i następnym secie bryluje nad siatką Janek Lizińczyk.
Ponownie rywale nieco lepiej rozpoczynają czwartą odsłonę. Kurczowo walczymy o każdą piłkę by nie dać rywalom uciec z wynikiem. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę blok, mniej korzystnie wygląda odbiór (6:8)(7:8)(9:9). Blokiem wypracowujemy prowadzenie w tym secie (10:9)(12:10)(14:12)(16:13)(17:14)(17:16)(19:16). Nie odpuszczają rywale, omijają atakując nasz blok (19:17)(21:17)(21:18)(21:19). W końcówce kadeci Metra potrafią nie tylko odrobić 3 punkty ale i mylimy się my przy puszczając piłkę w aut (21:20). Końcówka nieco nerwowa , bo pozwalamy co chwila odrabiać wynik rywalom (23:20)(23:22)(24:22) . Ostatecznie wygrywamy 25:23 i o meczu decyduje tie break.
Piąty set pierwsi punktują siatkarze Metra. Początek krótkiego seta i (1-5). Czas dla zespołu bierze trener Keller. Losy tie breaka nie układają się po naszej myśli. Przewaga przeciwnika rośnie (1-8) i boisko zmieniamy przy 7 punktowym prowadzeniu rywali. (2-10)(2-11) Potrafią Mosowiaki odrobić kolejno6 pkt (8-12), ale niestety przewaga Metra punktowa jest zbyt duża. (8-13)(9-13)(9-14)(9-15)Walczymy do końca ale kropkę nad „i” stawiają rywale i to oni dzisiaj wygrywają spotkanie 3-2.

Skład kadetów MOS WOLA Warszawa: Chaciński S., Wrzosek M., Kobyliński M., Taczała M.,  Lizińczyk J., Budzyń D., Kuliński P., Weber B., Miecznikowski M., Wójcik M., Skrzydło I., Gołębiewski K.(L), Kuchta J.(L)

Trener: Tomasz Keller