Pewna wygrana juniorek MOS WOLA z NIKE Ostrołęka.

Juniorki MOS WOLA powróciły do formy po destrukcji spowodowanej kwarantanną. Dzisiaj pewnie pokonały 3-0 Nike Ostrołęka. UMKS MOS WOLA Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3-0 (25:23, 25:17, 25:16)

Podopieczne trenera Lizińczyka wreszcie w komplecie - zdrowe, silne, na fali i z dobrą atmosferą w zespole udowodniły dzisiaj, iż wyjazdowa potyczka w Ostrołęce była wypadkiem przy pracy z różnymi przyczynami w tle. Dzisiejszy mecz oglądało się z ogromną przyjemnością. Widać było zespołowość, grało wszystko - zagrywka, przyjęcie, rozegranie i atak, obrona bez zarzutu. Widać progres zespołu i każdej z zawodniczek.

Pierwszy set wyrównany od początku do końca. Przewaga jednopunktowa raz jednego, raz drugiego zespołu. W końcówce seta to właśnie juniorki MOSu zachowały zimniejszą głowę i po remisie 23-23 zakończyły parię zapisując zwycięstwo na swoje konto.

Druga i trzecia partia wyglądała podobnie. Podopieczne trenera Lizińczyka w początkowej części setów obejmują prowadzenie i stopniowo odskakując w punktach rywalkom doprowadzają do końca sety. Wygrywamy 3-0. Świetna atmosfera zespołu tylko dodawała skrzydeł  dziewczętom, by wykorzystywać nalepsze swoje atuty i zamieniać je w punkty.

Gratulacje dla zespołu i trenerów!

Skład juniorek MOS WOLA: Krupińska M., Rostkowska J., BazgaA., Kabala P., Kabala J., Kwiatkowska E., Niedzińska N., Malinowska P., Obroślińska A., Sawińska O, Czarnocka Z.(L), Kozicka N.(L)

Trenerzy: Lizińczyk S., Miecznikowski J