Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

34. Turniej Wola CUP 2020 - kategoria młodzik (2006 i młodsi) już w najbliższy weekend

Od piątku w hali KOŁO przy ulicy Obozowej 60 odbędzie się 34. Turniej WOLA-CUP 2020 w kategorii młodzików. Rywalizować będzie 16 drużyn.

Turniej siatkówki młodzieżowej WOLA-CUP organizowany od lat przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy i UMKS MOS Wola.

Międzynarodowe Turnieje „WOLA-CUP” odbywają się od 1980 roku (z przerwami) i dotychczas startowały na Woli drużyny z 62 klubów zagranicznych z 17 krajów oraz setki drużyn z całej Polski. W turniejach "Wola-CUP" stawiało pierwsze kroki wielu świetnych siatkarzy, którzy po zakończeniu wieku młodzieżowego zostali wybitnymi reprezentantami kraju w pierwszej drużynie narodowej.

W "WOLA-CUP" startowali jako młodzi chłopcy m.in. późniejsi reprezentanci Polski, mistrzowie świata: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek, którzy uczyli się grać w siatkówkę w MOS Wola. W turnieju Wola-CUP jako młodzi chłopcy startowali inni mistrzowie świata z klubów warszawskich, Paweł Zagumny (MKS MDK) i Karol Kłos (KS Metro).

Tegoroczna, 34. edycja turnieju Wola - Cup odbędzie się w dwóch terminach. W dniach  27-29 listopada odbędzie się turniej młodzików (U-15), natomiast w terminie 11-13 grudnia turniej mini (U-13). Łącznie wystąpią 32 drużyny (16 drużyn młodzików i 16 zespołów mini-volley).

W czasie turnieju obowiązują regulacje dotyczące zachowania przez uczestników turnieju wytycznych związanych z pandemią COVID-19. Najważniejsze z nich są następujące: turniej odbywa się bez udziału publiczności; obowiązuje zasada DDM –Dezynfekcja, Dystans, Maseczki; w strefach trybun i poza boiskiem prosimy o noszenie maseczek.

Informujemy, że nasz klub czyni starania aby z poszczególnych meczów przeprowadzać transmisje, które będą dostępne na naszym facebooku.

Turniej jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry