Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Wygrana III kadetki MOS WOLA Warszawa z UKS Victoria Solec nad Wisłą.

Było turystycznie, zdrowo, spacerowo i w rywalizacji wygrana. Wracały młodziczki MOS WOLA III grające w II lidze kadetek w radosnych nastrojach. UKS Victoria Solec nad Wisłą - UMKS MOS WOLA Warszawa 3-0 (10:25, 17:25, 16:25)

Pisze się historia siatkowa kolejnego rocznika dziewcząt. Na co dzień trud treningowy, wspólne zmęczenie, radości treningowe, lepsze i gorsze chwile. Przychodzi moment , gdy młodziutkie siatkarki coraz częściej stają na parkiecie naprzeciw co chwila nowych przeciwniczek. Początki bywają trudne, więcej trudnych do przełknięcia przegranych , niż tych momentów , gdy rozpiera radość wygranej. Te etapy należy po prostu przejść. I żadna z siatkarek nie poczuje wartości zwycięstwa , jeżeli wcześniej nie otrze się o porażki.

Dzisiaj młodziczki III - trenera Patriaka pojechały na mecz z UKS Victoria Solec nad Wisłą.

Pojedynek wygrały 3-0. Trener Patriak , dał oswajać się z tremą parkietu siatkarskiego zawodniczkom rezerwowym. Najmocniejszym elementem dzisiejszej rozgrywki była zagrywka, to dzięki niej , siatkarki z Woli rozbijały szyki rywalek.

Radość po meczu, ale i prze meczem trener Patriak i pan Witek wprowadził dziewczęta w dobry nastrój. Cały zespół skorzystał z chwil , kiedy słońce wyglądało zza chmur i powdychał trochę tlenu spacerując po okolicznych terenach. Widać tlen z Solca nad Wisłą im posłużył, bo i gra boiskowa przebiegła według oczekiwań.

Gratulacje dla Was.

Skład zespołu MOS WOLA III: N.Ornoch (kapitan) Z.Zielińska A.Dorywalska N.Frączkowska O.Ziąbska M.Kaczmarzyk O.Olszyńska (libero) M.Kołak Z.Skwarska A.Majcher (libero) Rezerwowe G.Wójtowicz A.Tomaszewska K.Sidwa N.Jastrzębska

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry