MOS WOLA Victoria Lubowidz na fali zwycięstw.

Trzeci mecz tego weekendu podopiecznych trenera Krukowskiego i Kubkowskiego, i trzecie zwycięstwo. Tym razem młodziczki grające w lidze kadetek stanęły naprzeciw LTS Legionovia Legionowo. Pewne zwycięstwo w trzech setach i wysoko podniesiona poprzeczka dla przeciwniczek.

Świetny poczatek meczu, as za asem i kłopoty LTSu z przyjęciem szybko doprowadziły do wypracowania przewagi 7-2 przez zespół MOS WOLA Victoria Lubowidz. Przewaga Siatkarek z Rogalińskiej rosła (15-8, 21-13) a przeciwniczki były bezradne wobec zagrywek oraz ataków ze strony MWVL. Seta Mosianki wygrywają do 15.

W drugiej odsłonie spotkanie rozpoczęło się podobnie (7-2) przy czym punkty nabijały na licznik siatkarki Krukowskiego , natomiast Legionovia zacięła sie na 5 pkt z których długo nie mogła ruszyć (22-5, 22-6, 24-9). Ponownie siatkarki z Woli wygrywają , tym razem do 9.

W trzeciej dsłonie po przez któki moment zapowiadało się , że przeciwniczki nawiążą grę z Mosiankami, ale od stanu 9-7, przewaga MOS WOLA Victoria Lubowidz już tylko rosła (16-8, 19-9, 25-12)

Siatkarki MOS WOLA Victoria Lubowidz wygrywają w 3 setach po 60 minutach. Cały zespół zasługuje na pochwałę, dziewczęta stanowią zintegrowaną całość, czuć świetną atmosferę w zespole, i rozumieją sie na parkiecie bez zbędnych słów.

Gratulacje dla całego zespołu! Kawał dobrej pracy wykonanej na treningach przynosi najwspanialsze siatkarskie wrażenia !

MOS WOLA Victoria Lubowidz  - LTS Legionovia Legionowo    3 - 0  (25:15, 25:9, 25:12)

Skłąd zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Bartosiewicz J., Kiszelewska D., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A. Czajkowska Z., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Zielińska O., Jaroń O., Gajewska K., Serdak N.(L), Salbert J.,

Trenerzy: Krukowski R, Kubkowski A. Barosiewicz B.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa