Kadetka III ulega po dobrej grze.

Dużo meczy dzisiejszego dnia w wykonaniu siatkarek i siatkarzy MOS WOLA. Rywalizacja na parkiecie kadetki III (2007) z KS METRO Warszawa przyniosła dużo emocji. Podopieczne trenera Patriaka ulegają 1-3 na parkiecie rywalek, mimo to styl gry wzbudził duży poziom zadowolenia trenera. KS METRO Warszawa - UMKS MOS WOLA III 3-1 (23:25, 25:16, 26:24, 25:21)

Zespół trenera Patriaka znajduje się w stadium tworzenia czyli eksperymentalnym. Trener poddaje próbie poszczególne siatkarki przyspasabiając je do określonych pozycji. I tak dzisiaj miały miejsce dwa debiuty. Na pozycji libero zadebiutowała Oliwia Olszyńska (2008) a na pozycji rozgrywającej Maja Kołak.

Młode siatkarki weszły dobrze w mecz. Po wyrównanej grze wygrały pierwszego seta do 23. Druga odsłona była eksperymentalnym doświadczeniem , które kosztowało dziewczęta MOSu seta. ulegamy do 16. No ale aby stworzyć coś i nauczyć sie wygrywać , trzeba wyczerpać limit przegranych i nie bać się nowego. Trzecią partię przegrywamy w walce na przewagi. Zimniejsza głowę zachowały przeciwniczki i to ich łupem padł trzeci set. Czwarta odsłona wyrównana , niestety końcówka nalezy ponownie do rywalek.

Skład zespołu MOS WOLAIII: Ornoch, Zielińska, Kaczmarzyk, Dorywalska, Ziąbska, Kołak, Olszyńska (L) , Majcher, Frączkowska, Skwarska, Kozłowska, Jastrzębska, Sidwa, Kozicka,

Trener : J. Patriak