MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 00:29

Juniorzy MOS Wola pokonują na własnym parkiecie Plas Warszawa

Kolejne trzy punkty zapisują juniorzy do ligowej tabeli po zwycięstwie 3:1 z Plasem Warszawa.

Mecz rozpoczął się po naszej myśli dobrą grą zespołu MOSu. Szybko uzyskaliśmy prowadzenie, dzięki dobrej grze w ataku i w bloku. Blok był zresztą tym elementem, w którym Wolscy siatkarze zdecydowanie górowali nad rywalem. Do tego dochodziły liczne błędy w polu serwisowym przeciwników i stąd wzięła się wysoka wygrana w pierwszym secie 25:16.

W drugiej odsłonie tego spotkania, gdy wydawało się, że set będzie podobny do pierwszego i za chwilę zawodnicy trenera Jackowicza będą prowadzić już 2:0, niestety tak nie było.  W końcówce zaczęliśmy popełniać proste błędy i to przeciwnik cieszył się ze zwycięstwa w tym secie 23:25.

Trzecia i czwarta część meczu nie dostarczyła nam aż tylu emocji. W obu lepsza okazała się nasza ekipa wygrywając odpowiednio do 12 i 21.

MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:1 (25:16, 23:25, 25:12, 25:21)

Skład MOS Wola: Jakóbczak K. (kapitan), Marcinkiewicz R., Pawlak K., Biernacki M., Pieńkowski M., Brysiak M., Kurowski J., Olszewski P., Cholewiński J., Krysiński H., Kulesza M. (libero), Dąbrowski D. (libero).