MOS WOLA Warszawa

19.04.2024, 22:18

Przegrana juniorek na wyjeździe.

Po dość długiej przerwie , juniorki wracają na parkiety. Pierwszy występ średnio udany. Ulegamy w trzech setach rywalkom. Musimy dać niektórym z nas czas na całkowity powrót z lockdowns. OTPS Nike Ostrołęka - UMKS MOS Wola Warszawa 3-0 (25:17, 25:21, 25:21)

O komentarz poprosiliśmy Zuzię Czarnocką (MOS WOLA) : "... W pierwszym secie od początku popełniałyśmy sporo własnych błędów przy czym przeciwnik zrobił ich niewiele i myślę że to najbardziej przełożyło się na wynik. Kolejny set kontrolowałyśmy aż do końcówki, w której zabrakło nam naprawdę niewiele. Widać było poprawę w każdym elemencie. W trzecim secie wyszedł nieco zmieniony skład, ale dziewczyny dobrze dawały sobie radę. Znowu w końcówce lepsze okazały się przeciwniczki. Podsumowując to nie był nasz dzień:( Jestem pewna, że w meczu rewanżowym pokażemy się z lepszej strony. Chciałabym jeszcze powiedzieć, że moim zdaniem Julka Kabala pomimo braków treningów bardzo fajnie sobie poradziła na boisku..."

Skład juniorek MOS WOLA: J. Kabala, P. Kabala, A. Malec, J. Rostkowska, P. Malinowska, E. Kwiatkowska, Z. Czarnocka, N. Kozicka, A. Bazga, N. Niedzińska, G. Krupińska, O. Sawińska, A. Obroślińska