Juniorzy MOS Wola II przegrywają z Czarnymi Radom

Dzisiejszego dnia trudne zadanie czekało na drużynę prowadzoną przez trenera Adama Nowika. Nasi młodzi juniorzy na własnym parkiecie podejmowali pierwszy zespół Czarnych Radom.

Zespół gości od początku zdominował grę zagrywką i gładko wygrał pierwszego seta (12:25). W drugiej partii nasi zawodnicy się nie załamali i odpowiedzieli twardą grą. Przez dłuższy czas gra toczyła się "punkt za punkt". Dopiero w końcówce seta, na prowadzenie wyszli rywale ostatecznie wygrywając do 22. Trzecia partia do złudzenia przypominała tę z otwarcia meczu - pewna wygrana gości (14:25).

MOS Wola II Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (12:25, 22:25, 14:25)

Skład MOS Wola: Ziółkowski J. (kapitan), Popielski M., Srokosz M., Bagiński B., Przybyłowski J., Bartczak K., Stankiewicz M.(libero), Cieślik D., Jachowski S.