MOS WOLA Warszawa

19.04.2024, 05:21

Kadeci MOS WOLA II ulegają 1-3 z KS Metro Warszawa.

Podopieczni trenera Copa ulegają 1-3 zespołowi Metra I. Pomimo przegranej obserwuje się duży progres zespołu.

Kadeci trenera Konrada Copa dobrze weszli w pierszą partię. Wypracowali 3 punktową przewagę na początku seta. Punktowali przede wszystkim blokiem oraz wykorzystując piłki sytuacyjne (14-11) Rywale nieustannie atakowali , ale siatkarze z Rogalińskiej skutecznie grając w obronie oraz na dużym skoncentrowaniu  doprowadzają do przewagi 20-14. Pierwszą partię wygrywają 25-17.

Przeciwnicy w drugiej parti obudzili się i szybko wyracowali kilkupunktową przewagę (5-9)(11-13). Niestety koncentracja w zespole MOSu spadła, młodzi siatkarze popełniaja błędy własne  a spóźniona reakcja  powiększa przewagę przeciwników.  Seta drugiego oddajemy rywalom (17:25)

W trzeciej odsłonie pomimo wielu problemów w przyjęciu, asekuracji , zawodnicy z Woli  grają punkt za punkt przez cały set. Od 20 punktu , w decydującym fragmencie seta trzeciego ,  rywale mają swój dobry moment. Przeważają w ataku , kończą piłki i doprowadzają do  zapisania seta na swoje konto. (22:25)

W czwartej partii od początku seta Metro dyktuje warunki gry na boisku obejmując prowadzenie , które dowozi do końca seta. (19:25)

Spotkanie kończy się wygraną rywali 1-3. Porównując potyczkę sportową tych zespołów, należ przyznac , iż podopieczni trenera Copa zrobiliogromy progres w grze. Biorąc pod uwagę, iż w zespole grało 4 młodzików, należy prognozować , iż wiele sukcesów przed nimi.

Podziękowania dla rodziców, któzy zapewnili transmisje online z meczu.

UMKS MOS WOLA Warszawa - KS Metro Warszawa 1-3 (25:17)(17:25)(22:25)(29:25)

Skład zespołu Kadetów MOS WOLA II: Tomal B., Cieślik g., Gotowcki D., Duda M., Pawlak W., Lazar M., Mioduszewski O., Pobrotyn M., Szlachcikowski F., Walenciak D., Żabicki O.(L)

Trener: Cop Konrad

Asystent trenera: Goździkiewicz K.,