MOS WOLA Warszawa

19.04.2024, 13:33

Wygrana juniorek MOS WOLA z zespołem LTS

Juniorki MOS WOLA grające w młodziczkach i kadetce pokonują w trzech setach drugi zespół LTS Legionovia Legionowo na parkiecie rywalek.

W pierwszej partii do stanu po 11, nasz zespół gonił wynik rywalek. Mosianki odskoczyły na 14-11 dzięki zagrywce Buczyńskiej . Kolejne błędy po stronie rywalek i czujność naszych dziewcząt pozwoliły wypracować 4 punktową przewagę ( 15-19) Na zagrywce punktuje Bartosiewicz A . 15-21) (15-24) . 25 punkt zdobywamy po błędzie w ataku przeciwniczek.

Wyrównana gra w początkowej części drugiej partii z dużą ilością zepsutych zagrywek po obu stronach. Od remisu po 5, LTS odskakuje na 3 punkty dzięki wymuszonym błędom na siatkarkach MOSu (8-5)(10:6)(12:8)Przy zagrywce Mai Buczńskiej odrabiamy pkt (12:11).(14:14)(15:15)(16:16)(17:17). W końcowej części partii przewagę dwupunktową wypracowują siatkarki MOS WOLA (19:21) . Przy stanie (22:23) czas na korektę w zespole bierze trener Miecznikowski. Ostatecznie partie drugą wygrywamy do 23.

Trzecią odsłonę rozpoczynają siatkarki z Rogalińskiej od swojego prowadzenia (0-2). Wyrównana trzecia odsłona (19:19)(20:20)((21:21)(22:22)(23:23)(24:24)(25:25) kończy się wygraną seta na przewagi 25:27) zespołu z Woli. Zespół MOS WOLA wygrywa całe spotkanie 3-0.

LTS Legionovia Legionowo II– UMKS MOS WOLA Warszawa 0-3 (15:25)(23:25)(25:27)

Skład zespołu MOS WOLA: Daca M. (K), Buczyńska M., Ornoch N., Budasz L., Wydmańska M., Bartosiewicz J., Ciupak Z., Turska P., Chrostek A., Salbert J.(L)