Dobre widowisko w hali MOS Wola mimo przegranego meczu drugiej drużyny juniorów

Dzisiejsze spotkanie mogło się podobać w dużej mierze ze względu na mocną grę w polu serwisowym obu drużyn. Ostatecznie triumfowali zawodnicy Metra w trzech setach.

To nie był jednostronny mecz, choć wynik może sugerować kompletnie coś innego. Nasi zawodnicy co prawda przegrali mecz we własnej hali z pierwszą drużyną Metra (0:3), ale w każdym secie Wolscy siatkarze zostawili po sobie dobre wrażenie. Gdyby lepsze wybory w końcówkach i trochę więcej szczęścia po naszej stronie, to zawodnicy prowadzeni przez trenera Jackowicza mogli powalczyć o znacznie korzystniejszy rezultat.

MOS Wola II Warszawa - KS Metro I Warszawa 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)

Skład drużyny MOS Wola: Piotr Krajewski ( Kapitan), Jędrzej Ziółkowski, Marcin Srokosz, Wiktor Wojciechowski, Maksymilian Witkowski, Michał Popielski, Jan Przybyłowski, Szymon Jachowski (libero), Krystian Bartczak, Dawid Cieślik, Mateusz Stankiewicz (libero).
Trener: Marcin Jackowicz
Asystent Trenera: Łukasz Kukuczka