MOS WOLA Warszawa

19.04.2024, 23:34

Drugi zespół juniorek wygrywa z Plasem po tie-break'u!

Zespół Juniorek MOS Wola Warszawa podejmował dzisiaj u siebie drużynę Plasu. Po długim i wyczerpującym meczu, podopieczne trenera Miecznikowskiego wygrywają ostatecznie całe spotkanie 3:2

Mecz lepiej rozpoczęły przeciwniczki, które dyktowały tempo gry przez całą pierwszą partię. Wysoka skuteczność ataku i trudna zagrywka pomogła przyjezdnym wyjść na kilkupunktowe prowadzenie. Podopieczne trenera Miecznikowskiego popełniały natomiast dużo błędów własnych, a w ich grze było wiele niedokładności. W efekcie  przegrały seta z dużą przewagą rywalek - 18:25.

W kolejnych partiach gra się wyrównała. Sety obfitowały w serie zepsutych zagrywek, zarówno po jednej i po drugiej stronie. W całym meczu obie drużyny popełniły 40 błędów w tym elemencie. Na ataku w naszej drużynie wyróżniała się Maja Daca, która skończyła aż 18 piłek.

Mecz trwał ponad 2 godziny i praktycznie przez cały ten czas trzymał trenera juniorek w napięciu.

MOS WOLA II Warszawa - UKS Plas Warszawa 3:2 (18:25, 25:19, 25:27, 25:21, 15:11)

Skład MOS Wola: Turska P., Bartosiewicz J., Ciupak Z., Cybulska B., Daca M., Wydmańska M., Auron N., Chrostek A., Ornoch N., Budasz L., Malinowska A. (libero), Buczyńska M. (libero).