Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Młodzicy MOS Wola udanie rozpoczęli sezon 2020/2021

W dobrym stylu rozpoczęli sezon ligowy nasi młodzicy. We wczorajszym turnieju rozstawieniowym, zespoły prowadzone przez trenera Damiana Włocha (MOS Wola I) i trenera Mateusza Behra (MOS Wola II) bez problemu pokonały wszystkich przeciwników w stosunku 2:0, co umożliwia w następnym turnieju występ w I lidze. Trzeci zespół również pokazał się z dobrej strony. Podopieczni trenera Drzewieckiego zakończyli turniej na drugim miejscu i w następnym turnieju wystąpią w II lidze.

Wyniki MOS Wola I

MOS Wola I - GKS Jaguar Wolanów 2:0 (25:2, 25:6)
MOS Wola I - RCS Czarni Radom II 2:0 (25:9, 25:9)
MOS Wola I - KPS Siedlce 2:0 (25:0, 25:0) walkower

Skład MOS Wola I: Wojciech Pawlak, Filip Szlachcikowski, Mikołaj Sioćko, Gabriel Cieślik, Michał Pobrotyn, Adrian Kita, Dawid Borkowski, Dawid Walenciak, Daniel Chodorowski, Jan Frączyk (libero). Trener Damian Włoch

Dla naszych zawodników z drugiego zespołu, którzy dopiero co zaczynają grę w szóstkach (jeszcze 2 miesiące temu dogrywali finał Mazowsza w rozgrywkach minisiatkówki w czwórkach) będzie to pewna nobilitacja i możliwość rywalizowania z mocnymi drużynami, złożonymi w dużej mierze ze starszych chłopców.
Trener Mateusz Behr tak podsumował wczorajsze zawody:
Oczywiście bardzo się cieszę z wyniku, miło zacząć z wysokiego C. Cieszę się także z tego, że będziemy rywalizować z trudnymi zespołami. I dla chłopaków, i dla mnie będzie to solidna nauka i wyzwanie. Jestem zadowolony z postawy moich zawodników w dzisiejszych meczach. Każdy z nich miał okazję dziś zagrać i pokazać się na boisku. Poza ciężką pracą na treningach, ostatnio zagraliśmy w kilku turniejach towarzyskich, na pewno też dzięki nim wchodziliśmy dziś z większą pewnością do gry. Chłopcy prezentują naprawdę fajną drużynową postawę, bardzo mnie to cieszy. Teraz wracamy do pracy w naszym normalnym tygodniowym cyklu treningowym i przygotowujemy się na kolejny turniej. Postaramy się napsuć trochę krwi starszym przeciwnikom. :)

Wyniki MOS Wola II:
MOS Wola II - UKS Polonez Wyszków II  2:0 (25:10, 25:10)
MOS Wola II - Iskra MKS MDK I  2:0 (25:20. 25:22)
MOS Wola II - UKS Piątka Wołomin II  2:0 (25:12, 25:21)

Skład zespołu: Adam Gontarz (kapitan), Jeremiasz Sadlok-Lonc, Adrian Rudnicki, Maksym Kusy, Jakub Barnaś, Hubert Skulimowski, Marcel Gieruszka, Mikołaj Malinowski, Hubert Grzymała, Oskar Joszczuk, Bruno Sobczyk (libero), Bartosz Dąbrowski (libero).
Trener: Mateusz Behr

Wyniki MOS BV:

MOS BV - UKS Polonez Wyszków 2:1 (25:18, 18:25, 15:12)
MOS BV - KS Metro 0:2 (9:25 , 15:25)
MOS BV - Iskra II 2:0 (25:11, 25:15)

Skład Mos BV: Kajetan Stojek(kapitan), Maciej Lazar, Franek Barański, Bartosz Tober, Mikołaj Kołakowski, Antek Wilczewski, Mikołaj Klapczyński(libero), Piotr Jaros, Paweł Bąk, Leon Klimiuk, Franek Żerko.

Podsumowania dokonał trener Łukasz Drzewiecki: Turniej rozstawieniowy uważam za udany ponieważ zrealizowaliśmy plan jaki sobie zakładaliśmy czyli minimum zajęcie 2 miejsca i start od 2 ligi. Co do naszej gry podczas turnieju brakuje jeszcze stabilizacji i konsekwencji w grze, popełniamy seriami błędy szczególnie w przyjęciu zagrywki. Pozytywy w naszej grze to dobra zagrywka oraz atak. Dla zespołu jest też ważne, że każdy z zawodników miał szansę zagrać w turnieju i zebrać cenne doświadczenie boiskowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju rozstawieniowego w naszej hali MOS Wola:  https://www.facebook.com/moswola/posts/3570919279633608

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry