MOS WOLA Warszawa

20.04.2024, 09:14

Wygrana 3-0 juniorek MOS WOLA z UKS PLAS Warszawa.

Bez niespodzianki w I Lidze Mazowieckiej- UMKS MOS WOLA Warszawa - UKS PLAS Warszawa 3-0.

Dociera się zespół juniorek MOS WOLA w nowym składzie.  Miło sie patrzyło na potencjał  siatkarek prowadzonych przez trenera Lizińczyka. Blok Małgosia - Amelia  niejednokrotnie punktował i stał sie nie do przejścia dla rywalek dzisiejszej potyczki. Serie dobrych zagrywek miała Patrycja Kabala,  zaskakując przeciwniczki swoją różnorodnością.

W pierwszej partii po krótkim prowadzeniu przez UKS Plas Warszawa (1-3)(2-4) siatkarki MOSu szybko odrabiają straty i przejmują inicjatywę na parkiecie( 20-13).  Tracimy kilka punktów po minimalnie długich swoich zagrywakach ( 23-18) . Ostatecznie wygrywamy w pierwszym secie do 19.

W drugiej odsłonie Moswianki od poczatku dyktują warunki gry  i wygrywają do 14. W ostatniej trzeciej partii nasze rywalki broniły sie skutecznie grając na remis do 18 punktu. Końcówka seta jednak należała do juniorek trenera Lizińczyka . Punktują w końcówce Małgosia i Patrycja . Ostatecznie wygrywamy seta trzeciego do 20 i całe spotkanie 3-0.

Skład zespołu juniorek MOS WOLA: Krupińska M., Obroślińska A., Kabala P., Bazga A., Kabala J., Kwiatkowska E., Sawińska O., Dalach A., Malec A., Malinowska P., Czarnocka Z., Kozicka N..

Trener: Stanisław Lizińczyk