Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kadetki wygrywają drugi mecz w Mazowieckiej I Lidze

Czterech setów potrzebowały podopieczne trenera Miecznikowskiego by odnieść zwycięstwo w lidze z MUKS Radomką Radom.

Nasze siatkarki bardzo dobrze rozpoczęły dzisiejszy mecz. W początkowej fazie seta odrzuciły od siatki przeciwniczki, kontrataki zamieniały w punkty i zbudowały sobie czteropunktową przewagę (4:1). Zawodniczki MOS Wola kontrolowały boiskowe wydarzenia, punktowała Kabala, utrzymując przewagę 8:4. Po kolejnych kontratakach Rostkowskiej było 17:7 dla gospodyń. Set miał jednostronny przebieg i toczył się pod zupełne dyktando naszego zespołu. Po ataku ze środka było 20:9. Pierwszą partię zakończył błąd przecwiniczek w ataku, wygrywamy do 13.

Drugą partię znacznie lepiej rozpoczęły przeciwniczki szybko wysuwając się na prowadzenie (4:7). Nasze zawodniczki zdobyły kilka „oczek” zagrywką, dzielnie walczyły w obronie, to jednak było za mało, by przeciwstawić się skutecznie grającym rywalkom (10:13).  Przeciwniczki dobrze spisywały się na siatce, natomiast pojedyncze skuteczne akcje Kabali czy Bazgi po naszej stronie to było za mało, by odrobić straty (13:18). Ostatecznie as serwisowy Radomianek skończył drugiego seta, przegrywamy do 19.

W trzecim secie podopieczne trenera Miecznikowskiego szybko wyciągnęły wnioski z przegranego seta. Nasze zawodniczki przyśpieszyły swoją grę, postawiły szczelny blok przez który nie mogły przebić się Radomianki (14:10). Ostatecznie nasze zawodniczki pewnie wygrywają do 18 po skutecznym ataku Bazgi.

W ostatnim secie meczu w dalszym ciągu nasze kadetki dyktowały warunki gry, czujnie zagrały na siatce i po asie serwisowym Dalach A. prowadziły 9:6. Przewagę wypracowaną w początkowej fazie seta doprowadziły do końca, wygrywając do 14 i cały mecz 3:1.

MOS Wola Warszawa - MUKS Radomka Radom 3:1 (25:13, 19:25, 25:18, 25:14)

Skład MOS Wola: Ciupak Z., Kabala P., Rostowska J., Rączka A., Bazga A., Dalach A., Malinowska A., Chrostek A., Obroślińska A., Kozicka N. (libero), Budasz L. (libero).

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry