V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików dla podopiecznych trenera Nassalskiego.

Przetrawili Młodzicy MOSu rozwój sytuacji dzisiejszego przedpołudnia. Niezwykle mocna grupa A i tylko 2 miejsca kwalifikujące do wielkiej czwórki, niestety bez nas. Pozostało udowodnić światu , że potęga siatkarską kraju jesteśmy i mecz o 5 miejsce wygrać dyktując styl gry i i tempo.

Tak też się stało, po prowadzeniu jedno - dwu punktowym w początkowej części pierwszej partii przez zespół DMKS PLAS Kielce, Mosowiacy szybko wyszli na prowadzenie i w swoim wysokim stylu dyktowali warunki gry na boisku. W pierwszy set zakończyli z wynikiem 25-18.

W drugiej odsłonie rywale od początku przejęli inicjatywę wypracowując 7-6 punktową przewagę. (6-13)(8-14)(10-16)(12-18)(14-20)(15-21) W końcówce seta drugiego odrabiamy punkty niwelując przewagę rywali i doprowadzając do remisu po 23. (19-23)(20-23)(21-23)(22-23) (23-23). Pierwszą okazję do zakończenia seta mieli zawodnicy Kielc, ale siatkarze z Rogalińskiej doprowadzają ponownie do remisu (23-24)(24-24)(25-24). Druga piłka setowa dla MOS i tym razem bronią się Kielce (25-25) Kolejne decydujące dwa punkty kończące set i mecz zdobywają siatkarze warszawskiej Woli (26-25)(27-25). Tym samym zajmując piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików 2020 w Grudziądzu.