Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików dla podopiecznych trenera Nassalskiego.

Przetrawili Młodzicy MOSu rozwój sytuacji dzisiejszego przedpołudnia. Niezwykle mocna grupa A i tylko 2 miejsca kwalifikujące do wielkiej czwórki, niestety bez nas. Pozostało udowodnić światu , że potęga siatkarską kraju jesteśmy i mecz o 5 miejsce wygrać dyktując styl gry i i tempo.

Tak też się stało, po prowadzeniu jedno - dwu punktowym w początkowej części pierwszej partii przez zespół DMKS PLAS Kielce, Mosowiacy szybko wyszli na prowadzenie i w swoim wysokim stylu dyktowali warunki gry na boisku. W pierwszy set zakończyli z wynikiem 25-18.

W drugiej odsłonie rywale od początku przejęli inicjatywę wypracowując 7-6 punktową przewagę. (6-13)(8-14)(10-16)(12-18)(14-20)(15-21) W końcówce seta drugiego odrabiamy punkty niwelując przewagę rywali i doprowadzając do remisu po 23. (19-23)(20-23)(21-23)(22-23) (23-23). Pierwszą okazję do zakończenia seta mieli zawodnicy Kielc, ale siatkarze z Rogalińskiej doprowadzają ponownie do remisu (23-24)(24-24)(25-24). Druga piłka setowa dla MOS i tym razem bronią się Kielce (25-25) Kolejne decydujące dwa punkty kończące set i mecz zdobywają siatkarze warszawskiej Woli (26-25)(27-25). Tym samym zajmując piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików 2020 w Grudziądzu.

MVP – Stanisław Chaciński

MOS WOLA Warszawa - DMKS PLAS Kielce 2-0 ( 25:18, 27:25)

Serdeczne gratulacje dla zespołu MOS WOLA oraz całego sztabu szkoleniowego:

Trenerzy: Konrad Nassalski, Konrad Cop, Damian Włoch

Statystyk: Kacper Goździkiewicz

Dyrektor MOS nr 6: Paweł Wasilewski

Prezesi UMKS MOS WOLA: Krzysztof Felczak i Krzysztof Zimnicki

Specjalne podziękowania dla wiernych kibiców MOS WOLA zgromadzonych na trybunach hali w Grudziądzu oraz tych przed monitorami komputerowymi.

Skład: Beta Szymon, Chaciński Stanisław, Cieślik Gabriel, Dolecki Wiktor, Duda Marcin, Gotowicki Daniel, Kobyliński Mikołaj, Nowik Aleksander, Sioćko Mikołaj, Taczała Mateusz, Tomal Bartosz, Wrzosek Maciej, Wójcik Mateusz, Żabicki Oliwier, Pawlak Wojciech

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry