MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 15:35

Ulegamy w drugim meczu dnia Mistrzostw Polski Młodzików.

Po bardzo dobrej pierwszej partii i zgoła innym obrazie w drugim secie ulegamy 2-0 drużynie Trefla Gdańsk. Dzisiaj nasi zawodnicy odpoczywają, by jutro ponownie ze wzmożona energią stanąć o godzinie 9.30 naprzeciw AKS V LO Rzeszów. Jutro walczymy o zwycięstwo i czekamy na pojedynek TREFL Gdańsk - Jastrzębski Węgiel.

Lepiej w pierwszą partię wchodzą rywale (7-5) (8-6) utrzymując przewagę jedno – dwu punktową do stanu po 8. Utrzymujemy przewagę dwu – trzypunktową do stanu po 19. Końcówka partii pierwszej to remisy po 20, po 21, po 22, po 23. Pierwszą setową piłkę wywalczył Nowik (23-24). Czas dla Trefla. Kolejny remis po 24. Myli się atakujący Trefla , a my mamy druga piłkę setową (24-25), której nie wykorzystujemy i znowu remis po 25. 26 pkt i piłkę setową tym razem mają rywale. Młodzicy z Rogalińskiej doprowadzają do stanu po 26. Kolejna piłkę setową wypracowują zawodnicy Gdańska i to oni mogą się cieszyć wygraną w pierwszym secie (28-26).

Druga partię rozpoczynamy od potężnego ataku z prawej(1-2). Wynik szybko się zmienia i to przeciwnicy wychodzą na prowadzenie (4-3)(5-3)(5-4)(7-4)(8-4). Czas dla zespołu MOS. Coś się zacięło w drużynie MOSu( 10-4). Drugi czas dla podopiecznych trenera Nassalskiego. (11-5) (11-6)(12-7)(14-7)(15-8)(15-9). Rotuje składem trener Mosu, niestety wynik (18-9) jest trudny do udźwignięcia.(19-10)(20-10)(20-11)(21-11)(23-12)(24-13) (25-14).

TREFL Gdańsk- MOS WOLA Warszawa 2-0 (28-26)(25-14)

Skład: Beta Szymon, Chaciński Stanisław, Cieślik Gabriel, Dolecki Wiktor, Duda Marcin, Gotowicki Daniel, Kobyliński Mikołaj, Nowik Aleksander, Sioćko Mikołaj, Taczała Mateusz, Tomal Bartosz, Wrzosek Maciej, Wójcik Mateusz, Żabicki Oliwier, Pawlak Wojciech