Drugi zespól juniorów MOSu przegrywa po walce ze starszymi kolegami z Radomia.

Podopieczni trenera Adama Nowika pokazali sportowy charakter w pojedynku z RCS Czarni Radom. Pomimo przegranej 0-3, trener może być zadowolony z juniorów.

Po dobrym początku seta, przestoju w środku i wyrównanej końcówce przegrywamy pierwszą partię na przewagi (24:26). W drugim secie sprawy potoczyły się bardzo podobnie, a więc i w tym secie musieliśmy uznać wyższość przeciwników, tym razem 23:25. W ostatnim secie od początku nasza gra wyglądała lepiej. Prowadziliśmy 18:13, ale w wyniku przestoju ostatecznie przegrywamy 3 partię 25:21.

,, Zespół pokazał lwi pazur.
Należy pochwalić cały zespół za walkę z RCS Czarni Radom.  Życzę Naszym ekipom powodzenia w turniejach finałowym o Mistrzostwo Polski'' trener Nowik Adam
Skład: Krajewski (kapitan), Popielski, Przybyłowski, Witkowski, Cieślik, Srokosz, Jędrych, Bartczak, Wojciechowski, Ziółkowski, Stankiewicz (L), Jachowski (L).
Trener: Adam Nowik
Asystent trenera: Łukasz Kukuczka