MOS WOLA Warszawa

16.04.2024, 08:54

Przegrana juniorów MOS Wola w starciu z Metrem

Pierwszy zespół juniorów MOS Wola podejmował na własnym parkiecie drugi zespół Metra Warszawa. Niestety podopieczni trenera Jackowicza przegrywają mecz w trzech setach.

Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej walki punkt za punkt. Po pierwszych akcjach nasi siatkarze odskoczyli na kilka punktów gościom. Niestety zdobytej przewagi zawodnicy Mosu nie potrafili utrzymać i ostatecznie to Metro wygrywa do 23.

Druga odsłona początkowo należała do Metra, które wygrało kilka piłek z rzędu (10:16). W połowie seta skuteczne ataki, dobra gra w bloku naszej drużyny spowodowały, że  praktycznie odrobiliśmy straty. Od stanu 19:19 więcej zimnej krwi zachowali podopieczni trenera Wojciecha Szczuckiego i to oni triumfowali w drugiej partii.

Trzeci set od początku do końca był pod kontrolą przeciwników. Goście mający psychiczną przewagę dzięki wygranym dwóm pierwszym partiom, potwierdzili to w ostatniej odsłonie meczu wygrywając do 20.

MOS Wola Warszawa - KS Metro II Warszawa 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)

Skład MOS Wola I: Marcinkiewicz R., Pawlak K., Biernacki M., Pieńkowski M., Brysiak M., Jakóbczak K. (kapitan), Kurowski J., Olszewski M., Cholewiński J., Krysiński H., Bulira D. (libero), Dąbrowski (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa