Zwycięstwo MOS WOLA na zakończenie turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Kadetek

Kadetki MOS WOLA w dniu dzisiejszym zwycięskim spotkaniem 3-0 ze STAL Mielec kończą przygodę siatkarską w półfinałach Mistrzostw Polski 2020 na III miejscu. IV miejsce przypadło rywalkom z Mielca.

Najdłuzszy pościg za przeciwnikiem w secie pierwszym w wykonaniu kadetek MOS WOLA. Końcówka należała do podopiecznych trenera Patriaka , któe wygrywają seta 28:26. W drugi set należy również do kadetek z warszawskiej Woli. W ostatniej odsłonie Mosowianki postawiły krópkę nad "i" wygrywając do 11 i całe spotkanie 3-0.

Gratulacje dla dziewcząt  i trenera. To był trudny rok i wierzymy że zrobiły wszystko co mogły. Oficjalnie rozpoczał sie już sezon 20-21 , więc samych punktowych piłek na parkiecie siatkarskim.

Skłąd zespołu MOS WOLA: Skład zespołu MOS WOLA: Butryn, Kaczmarzyk, Kwiatkowska, Rostkowska, Mazurek, Malec, Czarnocka, Gawęda, Malinowska, Krupińska, Kabala, Dalach, Bazga, Grodzicka.

Trener: Janusz Patriak

UMKS MOS WOLA Warszawa - STAL MIELEC 3-0 (28:26, 25:21, 25:11)