Sen o awansie rozpłynął się po porażce z LTS.

Już wiemy, kończy się przygoda kadetek MOS WOLA w Mistrzostwach Polski na etapie półfinałów. Dzisiejszy wynik meczu z LTS rozmył marzenia o dalszym etapie. Mosiankom zostaje jutro mecz o godz. 10.00 MOS Wola Warszawa – Stal Mielec o miejsca 3-4.

Kadetki MOS Wola w pierwszym secie oddały inicjatywę gospodyniom turnieju półfinałowego. Wynik 8-25 świadczy o niebycie boiskowym siatkarek MOSu. Wydawało się ,że set drugi będzie podobny, a wynik 19-10 nie napawał optymizmem, ale coś się zmieniło . Mosianki odrabiały punkt po punkcie (19:16) doprowadzając do remisu po 20 . W końcówce ponownie LTS odskoczył na 2 pkt. Ostatecznie ulegamy (22:25). w drugi secie. Trzeci set rozpoczynają Legionowianki od prowadzenia. Kadetki MOSu gonią wynik (13:11)(14:12)(15:13)(17:16)(19:18)(19:19)(23:20) przez cały set, ulegając ostatecznie do 20 i w całym spotkaniu 0-3.

LTS Legionovia Legionowo – UMKS MOS WOLA Warszawa 3-0 (25:8)(25:22)(25:20)

Skład zespołu MOS WOLA: Butryn, Kaczmarzyk, Kwiatkowska, Rostkowska, Mazurek, Malec, Czarnocka, Gawęda, Malinowska, Krupińska, Kabala, Dalach, Bazga, Grodzicka.