Kadeci MOS WOLA ulegają 1-3 gospodarzom 1/2 MP

Kadeci turniej półfinałowy Mistrzostw Polski 2020 rozpoczęli od spotkania z gospodarzami . Po dobrym wygranym pierwszym secie ulegli na przewagi w drugim. Trzeci set należał absolutnie do przeciwników. Brakowało niewiele by doprowadzić do tie breaka. Kadeci muszą przełknąć gorzką pigułkę dnia dzisiejszego i jutro z nowa energią walczyć o awans ścisłej ósemki MPK Lechia Tomaszów Mazowiecki – MOS WOLA Warszawa 3-1 ( 22:25, 26:24, 25:16, 26:24)

W drugim dniu Mistrzostw Polski 2020 , nasi kadeci MOS WOLA Warszawa staną o godz. 12.00 naprzeciw  UKS 13 LO 7 Zielona Góra.  Kibicujemy kadetom z warszawskiej Woli.