Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

III miejsce młodziczek MOS WOLA w 1/2 Mistrzostw Polski Młodziczek w Nadarzynie.

Dwudniowy turniej Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek 2020 w Nadarzynie pozostanie w pamięci nas wszystkich na zawsze. Mnóstwo emocji w trakcie turnieju , ogromne oczekiwania, wielka presja i niespełnione nadzieje, spotkania utkane radością i przykryte łzą. Nic to....to SPORT ...raz się wygrywa , raz trzeba oddać ukłon przeciwnikowi. Czas na podsumowania przyjdzie, dzisiaj musimy podziękować młodym siatkarkom MOS WOLA i trenerom za serce zostawione na parkiecie.

Młodziczki w ostatnim spotkaniu 1/2 Mistrzostw Polski pokonuja 2-0 zespół GLKS Nadarzyn. Potwierdzają tym samym , że zdobyty tytuł Mazowsza nie był przypadkiem. Po dwóch porażkach z dnia poprzedniego  z Enea Energetyk Poznań i  TS STAL Śrubarnia Żapin Żywiec jasnym się stało , że prysły marzenia o awansie do najlepszej ósemnki w Polsce.  Przed Młodziczkami MOS WOLA nowy sezon i nowe wezwania. Nic tak nie uczy jak porażka, przed wami dziewczęta jeszcze dużo wyzwań. Trzymamy za WAs kciuki ! Wierzymy , że jeszcze sukces przed Wami. 
Przeciwniczkom , które zakwalifikowały się do finałow Mistrzostw Polski gratulujemy i trzymamy za was kciuki - jak przygrywać to z najlepszymi. 
Ogromne podziękowania dla wiernych kibiców - rodziców i nie tylko! Jesteście ogromnym wsparciem dla wolskiej siatkówki zawsze. I na koniec serdeczne podziękowania dla pana Jarka Malinowskiego, który wiernie utrwala emocje siatkarek , i dzięki któemu zawsze możemy jeszcze raz poczuć rozpierającą radość, jak i siatkarski smutek, waleczność naszych dziewcząt i ich wewnętrzną siłę, która wypływa w trakcie rywalizacji na parkiecie i na trybunach. 
Zapraszamy do fotogalerii: 
MD

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry