MOS WOLA Warszawa

20.04.2024, 04:29

Ulegamy w pierwszym meczu ½ Mistrzostw Polski Młodziczek 0-2.

Spotkanie z bardzo silnym Enea Energetyk Poznań pokazało, że na tym etapie nie ma już słabszych zespołów. Pomimo porażki 0-2 zwieramy szyki by w drugim spotkaniu odbudować nadzieję. O godzinie 16.00 walczymy z TS STAL ŚRUBARNIA ŻAPIN ŻYWIEC.

Pomimo dobrego początku w pierwszym secie  w meczu z Energetyk Poznań (2-8) (3-9) ulegamy  17-25 i 0-2 w całym spotkaniu. Wyrównana gra obu zespołów (10-12)( 20-12) (13-13) do połowy seta,ale to przeciwniczki zapisały na swoje konto wygraną w tym secie (18-14) (17-17) (19-17). Siatkarki MOSu nie znalazły antydotum na silny atak rywalek. W drugi set nie wchodzą Mosianki dobrze (4-0). Nie potrafimy zatrzymać ataku Poznanianek (7-1) , mamy kłopot z przyjęciem i wynik niestety nie napawał optymizmem (11-5)(13-6)(14-7)(20-9)( 25-11).

Dzisiaj był dzień rywalek, którym gratulujemy ! Siatkarki MOS WOLA zagraja o 16.00 z TS STAL ŚRUBARNIA ŻAPIN ŻYWIEC. Trzymamy kciuki za podopieczne trenera Miecznikowskiego. Stawką jes awans do finału MPMłodziczek.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa