Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Przedstawiamy uczestników w VIII Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Białołęki 2020

Dwanaście drużyn w najbliższy weekend zmierzy się w hali sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 podczas Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Białołęki. To już ósma edycja siatkarskich zmagań w kategorii młodzików.

W tym roku wszyscy uczestnicy podzieleni zostali na cztery trzyzespołowe grupy, w ramach których każda drużyna rozegra dwa spotkania. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy będą rywalizowały dalej o zwycięstwo w turnieju, zaś pozostałe zespoły zmierzą się o miejsca 9-12. W zawodach zmierzą się ze sobą: Białołęcki Volley, Juvenia Rawa Mazowiecka, Iskra Warszawa (grupa A), UMKS MOS Wola II Warszawa, UKS „5” Wołomin, Kadra Wojewódzka Młodzika Świętokrzyskie (grupa B), UMKS MOS I Warszawa, Trójka Kobyłka, RCS Czarni II Radom (grupa C) oraz RCS Czarni I Radom, Sparta Grodzisk Mazowiecki i SUKS Suwałki (grupa D).

Dla Informatora Stolicy krótkiego wywiadu udzilił Krzysztof Felczak, organizator turnieju, wiceprezes UMKS MOS Wola Warszawa. Termin pucharu świetnie wpisuje się w przygotowania młodych siatkarzy w kategorii młodzika do rozgrywek sezonu 2020/2021. Tak jak co roku zapowiadają się mecze na wysokim poziomie i wielkie sportowe emocje. Tradycją jest, że turniej wspiera Dzielnica Białołęka za co - w imieniu uczestników i organizatorów - składamy serdeczne podziękowania – dodał wiceprezes Felczak.

Ze względu na sytuację epidemiczną zawody będą się odbywały w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności. O tym kto zdobędzie Puchar Białołęki w tym roku dowiemy się po niedzielnym finale. Tytułu broni UMKS MOS Wola Warszawa.

info. www. informator-stolicy.pl

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry