Drużyna kadetów MOS Wola tuż za podium Mistrzostw Polski.

Kadeci MOS Wola przegrali 0:3 mecz o brązowy medal z Wifamą Łódź i zajęli 4. miejsce w Mistrzostwach Polski. W meczu o złoty medal MMKS Kędzierzyn Koźle pokonał 3:2 Jokera Piła. Wśród kadetek mistrzem Polski została Sparta Warszawa. Gratulacje !

MOS Wola Warszawa - Wifama Łódź 0:3 (15:25)(16:25)(23:25)

Siatkarze MOS Wola zagrali słabo, szczególnie w dwóch pierwszych setach. Dopiero w trzeciej partii, po prowadzeniu na początku seta, próbowali nawiązać walkę z drużyną Wifamy. Niestety, przegrali trzecią partię 23:25 i cały mecz 0:3.

W ten sposób nasz zespół zajął najbardziej nielubiane przez sportowców miejsce, tuż za podium, niestety bez medali.