"Złoto dla MOS Wola Warszawa" - relacja w Magazynie "Siatkówka"

Kolejny miesięcznik poświęcony siatkówce pisze o sukcesie naszych siatkarzy w mistrzostwach Polski w Częstochowie. " Złoto dla MOS Wola Warszawa " - tak zatytułowała relację z mistrzostw dziennikarka Magazynu Siatkówka , Małgorzata Gotowiec.

Wcześniej o sukcesie naszych juniorów pisały kolorowe magazyny siatkarskie , "Świat Siatkówki" i "Super Volley".

Kolejny miesięcznik poświęcony siatkówce pisze o sukcesie naszych juniorów na mistrzostwach Polski w Częstochowie.
" Złoto dla MOS Wola Warszawa "
- tak zatytułowała relację z mistrzostw Polski dziennikarka Magazynu Siatkówka , Małgorzata Gotowiec.

ZŁOTO  DLA  MOS  WOLA  WARSZAWA

" Juniorzy MOS Wola Warszawa pokonali w finale Delic Pol Norwid Częstochowę 3:2 i zdobyli złote medale mistrzostw Polski. Jest to 26. medal w młodzieżowych mistrzostwach Polski klubu z warszawskiej Woli ( 8 medali złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych, taki jest dorobek klubu).

Pierwszy medal w kategorii juniorów MOS Wola zdobył 10 lat temu. W ciągu tych dziesięciu lat, tylko w kategorii juniorów, siatkarze MOS-u wywalczyli siedem medali MP. Cztery razy juniorzy zdobyli tytuły mistrzów Polski, dwa tytuły wicemistrzowskie i dołożyli jeszcze jeden brązowy krążek. Było jedno miejsce piąte, a dwa razy młodym siatkarzom nie udało się zakwalifikować do finałowej rozgrywki.

Ojcem licznych sukcesów jest osoba trenera Krzysztofa Felczaka, który jest szkoleniowcem juniorów w wolskim klubie nieprzerwanie od 20. lat. Nawet pracując z drużynami seniorów w Polskiej Lidze Siatkówki , w Stolarce Wołomin i w Politechnice Warszawskiej , zawsze pracował także z zespołami juniorów MOS Wola. Największy wkład w sukcesy w ostatniej dziesięciolatce mają również trenerzy - Krzysztof Zimnicki i Mirosław Grygoruk.

-  Nie ma nic piękniejszego niż praca z młodzieżą i kształtowanie jej od podstaw i obserwowanie jak rozwijają się ich talenty. Praca z młodymi ludźmi należy do najwdzięczniejszych - powiedział nam trener Krzysztof Felczak..."

Cały artykuł w " Magazynie Siatkówka " nr 5 (70) z maja 2008 roku.