Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Zmiana turnusów na letnich zgrupowaniach siatkarskich w Olecku.

W sobotę 01.08.2020 r kończy się w Olecku zgrupowanie najmłodszych siatkarzy MOS-u Wola. Po obiedzie grupy trenerów: M.Behra, R.Szumowskiego i A.Kulika wracają do Warszawy. Przewidywany przyjazd na ul. Rogalińską 2 (pod MOS) ok godz. 19.00.

Tego samego dnia rozpoczyna się zgrupowanie roczników 2005-2006. Młodzież jest zakwaterowana również w pensjonacie Metamorfoza, natomiast treningi będą odbywały się na obiektach sportowo-rekreacyjnych MOSiRu Olecko „Lega”.

Kadra trenerska: Konrad Nassalski, Damian Włoch, Łukasz Drzewiecki.

Ratownik medyczny: Maciej Michalski

Kierownik zgrupowania: dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski.

Zbiórka: sobota 01.08.2020 r. przed MOS Wola przy ul. Rogalińskiej 2, o godzinie 8.30 (prosimy opiekunów o nie zastawianie miejsca dla autokaru).

Po sprawdzeniu obecności, zapakowaniu bagaży i sprzętu sportowego, ok. godz. 9.00 planowany jest wyjazd autokaru, tak aby do Olecka dojechać przed obiadem.

Przypominamy, że oprócz wypełnionej i dostarczonej karty obozowej, oświadczenia rodziców oraz uiszczeniu opłaty za obóz należy mieć opłaconą aktualnie klubową składkę członkowską, aby podlegać ubezpieczeniu na zgrupowaniu. Dodatkowo przypominamy o obowiązku zaopatrzenia dziecka w maseczkę a także zakazie wchodzenia rodziców do autokaru. W związku z obostrzeniami sanitarnymi zakazane są odwiedziny dzieci przez osoby z zewnątrz.

WAŻNE: lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.

ZALECAMY nie dawać dziecku rzeczy wartościowych np. - telefonów komórkowych, gier elektronicznych, konsoli do gier, PSP itp.

Ani organizator obozu, ani wychowawca nie będą odpowiadać za te urządzenia - ich zepsucie, zgubienie, kradzież i inne skutki związane z ich używaniem (np. nagrywanie czy publikowanie zdjęć/filmów).

Telefony w najmłodszych grupach zostaną zebrane i wydawane raz dziennie wg. ustaleń z trenerem.

Absolutnie na obozie egzekwowany będzie zakaz spożywania fast foodów, chipsów, słodyczy, napojów słodzonych, prośba do opiekunów o wyeliminowanie w/w artykułów z bagażu dziecka.

Pamiętamy o przygotowaniu się do obozu. Oprócz bagażu zabieramy również dobre nastroje i uśmiech na cały okres zgrupowania !!!

Wszystkie zgrupowania organizowane przez MOS Wola, zgłoszone są i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty m.st. Warszawy.

Adres ośrodka :

Pensjonat "Metamorfoza"

19-400 Olecko

Plac Zamkowy 7

Telefon: +48 601 811 114

www.niewiarosia@poczta.onet.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii nr 4: https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=3365320316860173

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry