Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Fotorelacja z obozu siatkarskiego minisiatkarzy w Olecku.

Bardzo szybko mija czas na letnim zgrupowaniu w Olecku. Treningi, zabawa no i integracja najmłodszych roczników MOS Wola, to jest to, czego brakowało w czasie izolacji. Gry planszowe, zabawy w „chowanego”, „berek”, przypominają niedawne beztroskie czasy. To cieszy.

Są również chwile na relaks nad jeziorem, woda ma ok 23C więc z przyjemnością można poszaleć na kąpielisku. Na kolacje p. Małgosia przygotowała niespodziankę.....pizza z pieca i to bez limitu J. Rekordziści zjedli po 7-8 kawałków. Oby na zdrowie!!!

W środę nasz obóz wizytował sanepid i policja. Kontrola wypadła na 6 + Pani inspektor była pod wrażeniem porządku i czystości. Siatkarze zmotywowani przez swoich trenerów i p. Maćka wysprzątali tak pokoje i łazienki, że się świeciło! Brawo rodzice za naukę samodzielności i rzetelności, no i dobra dla Was wiadomość, po powrocie do domu swoich pociech, wykorzystajcie ten potencjał do sprzątania, już mamy nigdy nie będą musiały martwić się o porządek w pokoju swoich synów.... A chłopcy na pewno się ucieszą J.

Przed nami kolejne dni zgrupowania, więc bierzemy się do pracy !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii: https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=3353296804729191

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry