Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Minisiatkarze MOS Wola rozpoczęli zgrupowanie w Olecku.

W Olecku rozpoczęło się zgrupowanie 30 młodych siatkarzy MOS Wola z roczników 2007 i 2008. Ze względu na pandemię koronawirusa i limity w ośrodkach wypoczynkowych niestety musieliśmy znacznie ograniczyć ilość chętnych. Uczestnikami obozu są chłopcy ze szkółek minisiatkówki MOS Wola z różnych dzielnic m. st. Warszawy.

Za nami pierwsze treningi oraz zajęcia terenowe. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem i radością wrócili do zajęć sportowych. Sukces starszych kolegów w Mistrzostwach Polski Juniorów jest dodatkowym impulsem do pracy. Co najważniejsze humory dopisują, i przede wszystkim apetyty. Rzadko trafia się tak urozmaicone menu i w takich ilościach J. Ale o to już dba p. Małgosia – właścicielka pensjonatu i panie z obsługi. Nad naszą formą sportową pracują trenerzy: Andrzej, Robert i Mateusz, więc o poziom szkolenia można być spokojnym. O zdrowie i przestrzeganie higieny dba ratownik medyczny - p. Maciek, kierownikiem obozu jest dyrektor MOS Wola, dodatkowo nad bezpieczeństwem siatkarzy czuwa Lunka, suczka dyrektora, która pilnie strzeże terenu pensjonatu J. Chłopcy odwiedzili również miejską plażę i kąpielisko. Mimo obostrzeń sanitarnych i zakazów trenerów w kwestii słodyczy i napojów gazowanych kolejne dni obozowe zapowiadają się równie atrakcyjnie jak poprzednie.

 Mamy nadzieję, że wspólne treningi pomogą w rozwoju sportowym naszych najmłodszych siatkarzy a czas spędzony w uroczym Olecku zintegruje zespoły mini i młodzika przed nowym sezonem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszych dni obozu: https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=3346126902112848

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry