Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczynamy letnie zgrupowania siatkarskie dla najmłodszych roczników siatkarzy MOS Wola – Olecko 2020.

Od poniedziałku 20.07.2020 r. rozpoczynamy letnie zgrupowania sportowe, obozem w Olecku, gdzie wypoczywać i trenować będą chłopcy, z kategorii wiekowej 2007 i młodsi. Kierownik zgrupowania: Dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski. Kadra trenerska: Mateusz Behr, Robert Szumowski, Andrzej Kulik Ratownik medyczny: Maciej Michalski

Zbiórka: poniedziałek 20.07.2020 r. przed MOS Wola przy ul. Rogalińskiej 2, o godzinie 9.00.

Powrót do Warszawy: 01.08.2020 r. godziny popołudniowe (ok 19.00).

Po sprawdzeniu obecności, zapakowaniu bagaży i sprzętu sportowego, ok. godz. 9.30 planowany jest wyjazd autokaru, tak aby do Olecka dojechać przed obiadem.

Przypominamy, że oprócz wypełnionej i dostarczonej karty obozowej, oświadczenia rodziców oraz uiszczeniu opłaty za obóz należy mieć opłaconą aktualnie klubową składkę członkowską, aby podlegać ubezpieczeniu na zgrupowaniu. Dodatkowo przypominamy o obowiązku zaopatrzenia dziecka w maseczkę a także zakazie wchodzenia rodziców do autokaru. W związku z obostrzeniami sanitarnymi zakazane są odwiedziny dzieci przez osoby z zewnątrz.

WAŻNE: lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.

ZALECAMY nie dawać dziecku rzeczy wartościowych np. - telefonów komórkowych, gier elektronicznych, konsoli do gier, PSP itp.

Ani organizator obozu, ani wychowawca nie będą odpowiadać za te urządzenia - ich zepsucie, zgubienie, kradzież i inne skutki związane z ich używaniem (np. nagrywanie czy publikowanie zdjęć/filmów).

Telefony w najmłodszych grupach zostaną zebrane i wydawane raz dziennie wg. ustaleń z trenerem.

Absolutnie na obozie egzekwowany będzie zakaz spożywania fast foodów, chipsów, słodyczy, napojów słodzonych, prośba do opiekunów o wyeliminowanie w/w artykułów z bagażu dziecka.

Pamiętamy o przygotowaniu się do obozu. Oprócz bagażu zabieramy również dobre nastroje i uśmiech na cały okres zgrupowania !!!

Wszystkie zgrupowania organizowane przez MOS Wola, zgłoszone są i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty m.st. Warszawy.

Adres ośrodka :

Pensjonat "Metamorfoza"

19-400 Olecko

Plac Zamkowy 7

Telefon: +48 601 811 114

www.niewiarosia@poczta.onet.pl

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry