MOS WOLA Warszawa

24.04.2024, 06:45

W strugach deszczu rozdano medale kadetkom i kadetom.

Mazowieckie finały kadetek i kadetów w plażówce obfitowały nie tylko w mnogość zespołów , ale należą również do turniejów o najwyższym poziomie. Dodatkowo obficie potraktowała uczestników tej imprezy aura, która nie oszczędziła im deszczu. Po sukcesach Mosowiaków biorących udział w turnieju woj. lubelskiego czas na podsumowanie Mazowsza.

W dniach 21-22.06.2019 odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. 55 par kadetek i 31 par męskich to róg obfitości.

Kadetki reprezentowłały pary zajmując w klasyfikacji końcowej:

Maria Butryn / Katarzyna Mazurek (UMKS MOS Wola Warszawa), które uplasowały sie najwyżej zajmując 6 miejsce.

Miejsca 18-25. zajęła para  Natalia Niedzińska / Nikola Kozicka (UMKS MOS Wola Warszawa)

Miejsca 18-25. zajęłą para Alicja Rączka / Aleksandra Bazga (UMKS MOS Wola Warszawa / UKS Iskra Warszawa)

Miejsca 26-33. zajęła para Julia Gawęda / Emilia Kaczmarzyk (UMKS MOS Wola Warszawa)

Miejsca 34-49. zajęła para Zuzanna Ciupak / Amanda Chrostek (UMKS MOS Wola Warszawa)

Miejsca 34-49. zajęły debiutujące pary młodziczek młodszych Joanna Bartosiewicz / Agata Bartosiewicz (UMKS MOS Wola Warszawa) oraz

Maja Daca / Natasza Ornoch (UMKS MOS Wola Warszawa)

Klasyfikacja kadetów MOS WOLA:

Miejsca 10-13. zajęła para Tymoteusz Tomaszewski / Szymon Jachowski (UMKS MOS Wola Warszawa)

Miejsca 14-17. zajęła para Bartosz Bagiński / Jędrzej Ziółkowski (UMKS MOS Wola Warszawa / Trójka Kobyłka)

Miejsca 18-25. zajęły pary Oliwer Żabicki / Damian Radowski (UMKS MOS Wola Warszawa),  Michał Popielski / Jarosław Czarnocki (UMKS MOS Wola Warszawa),  Piotr Krajewski / Wiktor Wojciechowski (UMKS MOS Wola Warszawa), Jakub Rząca / Paweł Nowak (KS Metro Warszawa / UMKS MOS Wola Warszawa) ,

Miejsca 26-31. zajęła para Mikołaj Kobyliński / Mateusz Wójcik (UMKS MOS Wola Warszawa)

Miejsca 26-31.zajęła para  Szymon Beta / Oskar Mioduszewski (UMKS MOS Wola Warszawa)

Zebrane doświadczenie będzie wartością dodaną dla potencjału naszych kadetów i kadetek . Gratulujemy osiągnięć i dziękujemy za walkę!