Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Nasi zawodnicy Mistrzami Województwa Lubelskiego w siatkówce plażowej

W dniu 20 - 21.06.2020 w Międzyrzecu Podlaskim i Lublinie odbyły się mistrzostwa województwa lubelskiego w piłce plażowej chłopców w kategorii junior i młodzik. W starszej kategorii para łączona MKS Kraśnik/MOS WOLA Warszawa Dawid Cieślik/ Hubert Krysiński po bardzo pewnej grze zajęła 1 miejsce zdobywając złote medale. Podobnie jak starsi koledzy, para Gabriel Cieślik oraz Wojciech Pawlak nie miała sobie równych wygrywając wszystkie mecze zdobyła złote medale.

Młodsi chłopcy w całym turnieju grali konsekwentnie i skutecznie nie przegrywając żadnego meczu, pokonując wszystkich przeciwników stosunkiem 2:0. W meczu finałowym wygrali 15:12; 15:6, gdzie drugi set był prezentacją możliwości naszych chłopców. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zawodnicy są młodzikiem młodszym w tej kategorii, a para powstała dopiero w tym sezonie. Nasi zawodnicy zdobywając mistrzostwo uzyskali awans do półfinałów mistrzostw Polski.

Warto nadmienić że obydwa zespoły które uzyskały awans do półfinału za tydzień stoczą kolejne boje w kategorii wiekowej kadeta. Trzymamy kciuki.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry