Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Mini-siatkówka - nowe terminy.

Dynamicznie się zrobiło wokół terminów minisiatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej wystosował oficjalny komunikat zmieniający ostatecznie termin Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving 2020 na 20-30 sierpnia 2020 roku. Zapraszamy do artykułu.

Ponieważ chcielibyśmy, aby wszelkie rozstrzygnięcia dotyczące wyjazdu dzieci na finał ogólnopolski, odbyły się w sposób sportowy, postaramy się dokończyć rozgrywki mazowieckie w wyznaczonym przez PZPS terminie (zamiast podanych w komunikacie z dnia 25.05.2020 terminów na przełomie sierpnia i września uwzględniających rozegranie finałów ogólnopolskich we wrześniu). Podane przez nas wcześniej terminy uwzględniały wyjazdy dzieci w okresie wakacji na obozy sportowe organizowane przez Państwa oraz wczasy z rodzicami. Zdajemy sobie również sprawę, że przez ostatnie tygodnie nie prowadzili Państwo treningów z dziećmi. Trudna sytuacja epidemiologiczna zaskoczyła nas wszystkich i zdajemy sobie sprawę, że nowy plan może nie zadowalać wszystkich z Państwa. Prosimy jednak o zrozumienie.

 Nowy plan zakłada rozegranie:

  • Drugich turniejów eliminacyjnych 27-28.06.2020
  • Turniejów półfinałowych 11-12.07.2020 lub 18-19.07.2020 (w zależności od ewentualnych informacji PZPS dotyczących rozgrywek ogólnopolskich w kategorii młodzik/młodziczka, w których mogą wziąć udział nasze zespoły lub zgrupowań kadr – dla 16 drużyn)
  • Turnieju finałowego 8-9.08.2020

Ponieważ sytuacja epidemiologiczna i wytyczne ministerialne zakładają określone obostrzenia dot. przeprowadzenia turniejów, których musimy przestrzegać (m.in. określona liczba uczestników co wymaga uruchomienia kolejnych hal, przygotowanie środków dezynfekcyjnych dla uczestników, sprawdzanie temperatury uczestników) bardzo prosimy o informację do dnia 12 czerwca 2020 mailem na adres biuro@mwzps.pl jeśli zdecydują Państwo nie brać udziału w zaproponowanych terminach rozgrywek. Informacja ta pozwoli nam dostosować się do ograniczeńs anitarnych i przygotować odpowiednią liczbę hal.

Zaznaczamy, że zaproponowane terminy są wstępne i jeśli ryzyko epidemiologiczne będzie zbyt duże lub zostaną wprowadzone ewentualne kolejne obostrzenia rządowe, rozgrywki mogą zostać przesunięte w czasie (także na pierwotnie zaplanowane przez nas terminy) lub zakończone na obecnym lub którymś z późniejszych etapów.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry