Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

„GRAJ Z NAMI” - NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO SEKCJI CHŁOPCÓW MOS WOLA

Sekcja piłki siatkowej chłopców UMKS MOS Wola ogłasza nabór uzupełniający do naszego klubu we wszystkich grupach szkoleniowych. Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę z siatkówką, taką jak nasi trzej Mistrzowie Świata Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz czy Damian Wojtaszek, to nie czekaj – zgłoś się do naszego klubu.

Oferujemy:

- zorganizowany proces szkolenia siatkarskiego, od minisiatkówki do poziomu 2 ligi, który prowadzimy od 40 lat,

- pracę pod okiem profesjonalnych trenerów – m.in. Krzysztofa Wójcika, Konrada Copa, Adama Nowika, Marcina Jackowicza czy Tomasza Kellera, którzy nieustannie poszukują nowych inspiracji, mają świetny kontakt ze swoimi podopiecznymi, którzy swoją filozofię pracy budują m.in. w oparciu o doświadczenia zdobyte w czasie stażów u trenerów reprezentacji Polski, PlusLigi czy zagranicą,

- możliwość podjęcia nauki w szkołach, w których są klasy siatkarskie pod naszym patronatem, a ich kadra pedagogiczna doskonale rozumie potrzeby młodego siatkarza, w tym m.in. LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego, Szkoły Podstawowe nr 26 i 388,

- współpracę z gronem specjalistów – fizjoterapeutów, trenerów motorycznych, psychologa oraz statystyków - skupionych wokół klubu, bez których rozwój sportowy i podążanie do wyznaczonego celu jest niemożliwe,

UMKS MOS Wola jest jednym z najlepszych ośrodków szkolenia młodzieży w Polsce i Europie. Posiada w swym dorobku 37 medali Mistrzostw Polski. W minionym sezonie sekcja siatkarzy MOS Wola zajęła 2 miejsce w rankingu „Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w 2019 roku” prowadzonej przez Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie. Aktualnie 12 naszych absolwentów reprezentuje kluby PlusLigi a kolejnych 6 kontynuuje karierę w najwyższych ligach Rosji, Japonii, Czech, Niemiec, Austrii i Grecji.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do

-sekretariatu klubu: mailowo klub@moswola.pl lub telefonicznie 22 631-49-89 lub

-trenera Marcina Jackowicza – koordynatora naborów - tel. 508-776-754

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry