Młodzicy MOS Wola na 3. miejscu w Ogólnopolskim Turnieju w Łodzi.

Drużyna młodzików MOS Wola (rocznik 1993) trenera Piotra Tabora uczestniczyła w Ogólnopolskim Turnieju, organizowanym przez Klub Sportowy Wifama w Łodzi. Zespół MOS Wola zajął trzecie miejsce.

Trener Piotr Tabor zabrał do Łodzi następujących zawodników:

Chiniewicz Justin, Dmowski Tomasz, Dukata Kamil, Franczak jakub, Kubaszewski marcin, Mazowiecki Wojciech, Mroczek mateusz, Olszewski kacper, Paszak Michał, Seńczuk Michał, Szumski Piotr, Trzciński Łukasz, Wiliński Jan, Wrocławski Grzegorz.

W Ogólnopolskim Turnieju Młodzików,organizowanym na tydzień przed półfinałami Mistrzostw Polski Młodzików przez klub Wifama Łódź,  UMKS MOS Wola zajął trzecie miejsce. W turnieju brały udział dwa zespoły, które awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski ,  Wifama Łódź  i Wiking Tomaszów Maz. oraz dwa, które odpadły już z rozgrywek UMKS MOS Wola oraz UKS Dębina. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, grano 3 sety bez względu na wynik.

UMKS w meczu otwarcia rozpoczął od  prowadzenia z Wifamą ale przy stanie 13:9 chłopcy chyba za wcześnie uwierzyli w łatwe zwycięstwo i rozluźnili się. W konsekwencji przegrali seta do 20. Brak skupienia i stałej woli walki cechował dwa następne przegrane dla MOS-u sety – 2-3 akcje dobre i następnie kilka bardzo słabych. Gdyby nierówna postawa MOS-u i wiele zepsutych zagrywek mecz mógłby się podobać, bo było w nim sporo dobrych siatkarskich akcji z obu stron.

Drugiego dnia po walecznej grze i dobrej postawie chłopców MOS Wola wygrał 2 pierwsze sety z Wikingiem Tomaszów Maz. rewanżując się za przegraną z turnieju z Olsztyna i odnosząc w drugim secie wysokie zwycięstwo. Wydawało się, że problemy z motywacją już minęły. Niestety rozprężenie zawodników MOS-u doprowadziło do przegranej trzeciego seta. Podobny scenariusz miał trzeci mecz: dwa pierwsze sety wygrane po dobrej postawie i walce i w trzecim rozprężenie i przegrana. Szkoda, że przez braki w skupieniu chłopcy stracili szansę na zajęcie lepszego miejsca.

W innych meczach Wiking pokonał 2:1 UKS Dębinę i Wifamę Łódź,  a Wifama wygrała 2:1 z UKS Dębina. W konsekwencji trzy zespoły miały po dwa zwycięstwa lecz Wifama najlepszym stosunkiem setów zajęła I miejsce przed Wikingiem, MOS-em Wola  i UKS Dębina