Jest złoto ! MOS Wola mistrzem Polski juniorów 2008 !!!

Drużyna juniorów MOS Wola ,po fantastycznym meczu finałowym w obecności 1500 widzów, pokonała 3:2 Delic Pol Norwid Częstochowa i zdobyła tytuł mistrzów Polski 2008. Gratulujemy drużynie i trenerowi Krzysztofowi Felczakowi wspaniałego występu i 5 zwycięstw

Juniorzy MOS Wola pokonali w finale Delic Pol Norwid 3:2 i zdobyli złote medale mistrzostw Polski.

MOS Wola Warszawa - Delic Pol Norwid Częstochowa 3:2 (25:21)(24:26)(17:25)(25:23)(15:8)
W meczu finałowym wystąpili:

Delic-Pol Częstochowa : Wroński, Dziurkowski, Auguścik, Szcześniewski, Kucharski, Kasparek, Ciupa (libero) oraz Kwasowski, Hain.

MOS Wola Warszawa: Drzyzga, Strzeżek P., Iliński, Nassalski, Nowocień, Neneman, Strzeżek B. (libero) oraz Pawlewicz, Kaczmarek, Urbański, Makowski, Behr.

Patryk Strzeżek został najlepszym atakującym turnieju, Fabian Drzyzga najlepszym rozgrywającym mistrzostw, a Robert Iliński najlepszym zawodnkiem MOS Wola w tych zawodach.

Drużyna naszych siatkarzy serdecznie dziękuje naszym wspaniałym kibicom, którzy przyjechali liczną grupą do Częstochowy i doskonałym, żywiołowym dopingiem pomogli w odniesieniu sukcesu.