Juniorzy MOS Wola wygrali drugi mecz 3:0 i już zapewnili sobie awans do czwórki najlepszych.

Zespół juniorów MOS Wola pokonał 3:0 Serbinów Biała Podlaska w drugim meczu turnieju finałowego Mistrzostw Polski w Częstochowie. Już po drugim dniu wyłoniono czwórkę półfinalistów, którą tworzą MOS Wola, Chemik Bydg.,DelicPol Częstochowa i Metro W-wa.

W drugim meczu siatkarze MOS Wola pokonali UKS Serbinów Biała Podlaska.
MOS WOLA - UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:13)(25:21)(25:13)
MOS Wola: Drzyzga, Iliński, Dziubański, Strzeżek P., Nowocień, Neneman, Strzeżek B (libero) oraz Kaczmarek, Nassalski, Behr. Nasi siatkarze grali skoncentrowani w pierwszym secie, dobrze zagrywali i ustawiali szczelny blok. Set wygrany wysoko 25:13. W drugim secie spadła koncentracja i mecz stał się wyrównany. Kontuzji stawu skokowego uległ , niestety, Konrad Nenemnan i zastąpił go Maciej Behr. Set wgrany 25:21.
W trzeciej partii nasz zespół zagrał juz lepiej, a rywale jakby stracili motywację do gry. Set wygrany wysoko 25:13. Najlepszym zawodnkiem meczu został wybrany Jakub Nowocień z MOS Wola.
W innych meczach padły następujące wyniki:
Stoczniowiec Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 1:3 Delic Pol Częstochowa - UKS Kęczanin Kęty 3:1 MMKS Kędzierzyn Koźle - Metro Warszawa 1:3
Tak więc juz po drugim dniu turnieju wyłoniono czwórkę półfinalistów, z grupy A , DelicPol i Metro , a z grupy B, MOS Wola i Chemik Bydgoszcz.